Informace    Vystupující    Videa    Fotky    

obrazek
Rock / pop / dance party / indie pop / electronic / zajímavá akce / punk / deep-house / female vocalists

www
Oficiální stránka

fb  Sdílet


Krátký popis upravit informace o akcí
Colours of Ostrava je multižánrový hudební festival každoročně pořádaný od roku 2002 v Ostravě. První ročník festivalu v roce 2002 se konal v centru Ostravy v oblasti Stodolní ulice, na výstavišti Černá louka a v klubu Boomerang. Postupně festival rostl a ze Stodolní ulice se přenesl do prostoru Slezkoostravského hradu a na další místa v centru Ostravy. Od roku 2012 se festival koná v průmyslovém areálu národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice nedaleko centra Ostravy.
V historii na festivalu vystoupila řada umělců, např. Mika, Björk, Kasabian, Rudimental, Grinderman, Robert Plant, Zaz, Alanis Morissette, The Cranberries, Sinéad O'Connor, Bobby McFerrin, Mariza, Salif Keita, Jamie Cullum, Janelle Monáe, The Flaming Lips, Antony and the Johnsons, Jan Garbarek, Gipsy Kings, Kronos Quartet, Michael Nyman, Animal Collective nebo Imagine Dragons, tak i kvalitní jména z oblasti jazzu, world music, rocku, popu i alternativy. Festival nabízí také doprovodný program - divadla, workshopy, diskuse, filmy apod.
Colours of Ostrava je držitelem ceny Anděl za Hudební událost roku 2005 a 2006.Zároveň získal ocenění za nejlepší hudební akci roku 2004, 2005 a 2006 v anketě ALMA (Akropolis Live Music Awards) v kategorii koncert/festival roku.Od roku 2016 se koná souběžně s festivalem mezinárodní diskusní fórum Meltingpot.

Vystupující kapely
Calexico, Daara J Family, Cigarettes After Sex, Grace Jones, N.e.r.d, Future Islands, Kaleo, GusGus, London Grammar, Her Voice Over Boys, Kensington, Paul Kalkbrenner, Seasick Steve, Slaves, Aurora >> Informace o kapelách

Vystupující osoby
Beth Ditto, George Ezra, Jon Hopkins, Jesus Mora Mas, Ziggy Marley, Kygo, Joss Stone, Jeremy Loops, Nick Mulvey, Lewis Capaldi, Jessie J >> Informace o osobách
další kapely

další osoby

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 17. 2. 2019 Svátek má Miloslava
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz