Informace    Videa    Fotky    

obrazek
Ostatní (divadlo) / cirkus

www
Stránka festivalu

fb  Sdílet


Motto
14. Mezinárodní festival nového cirkusu a divadla.

Krátký popis upravit informace o akcí
Troufalý, hravý, sexy a... vousatý! – to je kanadský Cirque Alfonse, první oznámená hvězda Letní Letné 2017. Mezinárodní festival nového cirkusu a divadla má za sebou rekordní ročník a v nastaveném tempu pokračuje v práci na tom nadcházejícím, který se uskuteční od 17. srpna do 3. září 2017.

Festival kromě obou uvedených hvězd nabídne další zahraniční i domácí soubory nového cirkusu, pohybového divadla či klaunerie, premiéry, až 4x denně dětská představení, výtvarné a cirkusové dílny nebo posezení v příjemné kavárně, která se každý večer změní v pulzující bar.

Letní Letná se za 14 let existence etablovala v pevnou součást nejen pražského, ale i celostátního kulturního kalendáře a stala se akcí, která nemá u nás obdoby – systematicky přináší to nejlepší ze světového i domácího nového cirkusu a zároveň na 14 dní poskytuje vyžití dětem a jejich rodičům. Festival, který každý rok přitáhne velké množství diváků (až 30.000) si stále uchovává příjemnou letní cirkusovou atmosféru. Letní Letná je místem pro setkávání přátel, známých, rodin s dětmi a aktivní trávení volného času.

Program začíná velkolepým průvodem, který se proplétá ulicemi Starého Města. Hlavní festivalové městečko s cirkusovými stany a občerstvením najdete v Letenských sadech. Každý den tu na diváky čekají divadelní představení, kabarety, hudební vystoupení, výtvarné dílny a další kreativní aktivity – a to vše v letní a příjemné, až starosvětské cirkusové atmosféře.
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 21. 6. 2018 Svátek má Alois
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz