Informace    Videa    Fotky    

obrazek
Balet/tanec

fb  Sdílet


Motto
Představení Lord of the Dance: Dangerous Games se při loňské jubilejní 10. sezóně v České republice dočkalo rekordní návštěvnosti a nyní se opět vrací!

Krátký popis upravit informace o akcí
Zbrusu nová taneční čísla, dokonalé vizuální technologie i zvuk, efektní světelný park, překrásné kostýmy, nová hudba skladatele Gerarda Fahyho a 40 nejtalentovanějších mladých umělců z celého světa pod přímou režijní taktovkou tanečního génia Michaela Flatleyho – to jsou Dangerous Games.

Představení plné klasických "riverdancing" tanečních výstupů, tak charakteristických pro irský tanec, vrcholí napínavým soubojem nového Pána Tance s Donem Dorchou a dynamicky směřuje k fantastickému finále se slavným závěrečným přídavkem, který tak jako vždy zvedá fascinované publikum znovu a znovu ze židlí.Žánr hudby
koncert
Krátký popis uprav informace o kapele
Lord of The Dance je irské folkové hudební a taneční představení (show) vytvořené americkým tanečníkem jménem Michael Flatley.

Jeho hudba a tanec je založena na tradičním irském folklóru, obohaceném o rychlejší popové melodie, moderní tanec a step. "Lord of the dance" měl premiéru 2. července 1996 v the Point Theatre v Dublinu, a od té doby se stalo toto představení mezinárodně proslulým a show se stala světoznámým fenoménem.

Dalšími představeními z dílny Michaela Flatleyho jsou Celtic tiger a Riverdance. Lord of the dance byl v novější a rozšířenější podobě předveden i 25. července 1998 v londýnském Hyde Parku pro 50 000 lidí jako Feet of Flames.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 21. 5. 2018 Svátek má Monika
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz