Informace    Vystupující    Videa    Fotky    

Pop

fb  Sdílet


upravit informace o akcí

Narozen
24. listopadu 1989, Střelec, 28 let
Ostrava, Československo
Profese
hudebník

Ocenění


ČESKOSLOVENSKÁ SUPERSTAR 2009 vítěz soutěže.
ČESKÝ SLAVÍK 2009, OBJEV ROKU.
ŽEBŘÍK 2009 ZPĚVÁKEM ROKU.

ŽEBŘÍK 2010 si odnesl kromě ceny pro nejlepšího zpěváka také dvě stříbra. Jedno za album Let´s Celebrate a druhé za videoklip ke stejnojmenné skladbě.
TÝTÝ 2010, OBJEV ROKU

Krátký životopis uprav informace o osobnosti


Martin Chodúr (* 24. listopadu 1989, Ostrava) je český zpěvák, bývalý člen ostravské kapely Robson a vítěz soutěže Česko Slovenská Superstar.

Životopis - Martin Chodúr


Po svých rodičích zdědil nejen lásku k rodnému městu, ale také lásku k muzice. Hudba Martina provázela od narození. Už v útlém dětství se stala součástí jeho života. Ve třech letech začal navštěvovat Dětskou múzickou školu, s níž přišla první veřejná vystoupení, první tóny na zobcovou flétnu a především osobnost hudebního pedagoga Mikuláše Ďurka, který Martinovo hudební cítění dlouhá léta rozvíjel. Opravdové hudební začátky přišly, když bylo Martinovi 11 let. Flétnu vystřídal klarinet, jehož hru začal později studovat na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. V této době byla ale středem Martinova světa kytara a zpěv v první vlastní kapele. V roce 2003 vstoupila do Martinova života skupina Robson, která jej oslovila na soutěži začínajících kapel BOOMCUP. Nová hudební etapa po boku Robsonu začala společným jamem a pokračovala několikaletou spoluprací. Martin s Robsonem coby zpěvák a kytarista absolvoval řadu koncertů a festivalů, podílel se autorsky na albu "Who is Martin" a byl u vzniku videoklipu k písni Rabbit. Soutěž plná žánrů a osobností, zkouška emocí i psychiky, ale pro Martina především vstupenka k jeho snu, kariéře zpěváka. O tom, že si právě on zaslouží titul nejlepšího hlasu tohoto projektu, rozhodli čeští a slovenští fanoušci 20. 12. 2009.

Fanklub
O.S. Fan Club Martina Chodúra
chodur@martinchodur.cz

Samostatně vystupující

Martin Chodúr (pop, zpěvák)


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 20. 7. 2018 Svátek má Ilja
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz