Informace    Fotky    

obrazek
Koncert

www
Oficiální stránka

fb  Sdílet


Motto
Roztomilou Mášu a medvěda ze známé animované pohádky znají děti už skoro na celém světě! Po úspěšném světovém turné naší lední show, která vznikla na motivy známé ruské pohádky, se opět vrátíme do České republiky!

Krátký popis upravit informace o akcí
Všichni, kteří jste dosud neměli možnost zažít veselá dobrodružství s Mášou, medvědem a jejich kamarády, se už nyní můžete těšit na podzimní představení v Ostravě a Brně v roce 2018. A turné v České republice pak završí předvánoční představení v Praze! Show Máša a medvěd na ledě je ve slovenské produkci a s velkým úspěchem se představila divákům v rámci turné již v několika městech na Slovensku a v České republice. To byl hlavní důvod, proč jsme se rozhodli v roce 2017 překročit hranice domácí země a vyrazit na celosvětové turné. Pozitivní zázemí a ohlasy, které byly pro nás hodně podnětné a kterých si nesmírně vážíme, rozhodly, že znovu přineseme radost dětem do České republiky!
Show, kterou budete moct zažít už na podzim roku 2018, je mimořádně oblíbená nejen kvůli kouskům nezbednice Máši, ale především díky autentickým zážitkům, které nabízí a které si každý divák ze show odnáší. Celý příběh je totiž zpracovaný velice precizně a do posledních detailů. Spojuje divadlo, hudební umění a krasobruslení. Veselá a chytlavá hudba spolu s krásnými uměleckými výkony vás vtáhnou do pohádkového děje a vy se tak stanete jeho součástí.
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 24. 3. 2019 Svátek má Gabriel
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz