Informace    Vystupující    Videa    Fotky    

obrazek
multiinstrumentalista / zajímavá akce / muzikál

fb  Sdílet


Krátký popis upravit informace o akcí
Zhruba deset let uplynulo od newyorské premiéry muzikálu SHREK na Broadwayi! SHREK pak vystoupil na jevištích v Londýně, Madridu nebo třeba také v Buenos Aires. Konečně se tento skvělý muzikál dostává i k nám! Jedna z nejoblíbenějších animovaných postav na světě sestoupí z pláten kin a televizních obrazovek a vydá se za vámi. SHREK bude zpívat, bude tančit, bude bojovat za svou bažinu, zamiluje se do Fiony...ale hlavně bude vám nadosah ruky!
SHREK MUSICAL - děj muzikálu se drží předlohy prvního filmu. Kromě Fiony a Shreka se v něm můžete těšit na další oblíbené a známé postavy jako jsou upovídaný Osel nebo záludný Lord Farquaad. Právě tyto pohádkové postavy dávají příběhu komediální nádech, který se nese celým představením. Legendární divadelní představení na Broadwayi bylo navrženo na celkem osm muzikálových cen „Tony“. Nakonec proměnilo jedinou, za nejlepší kostýmy. Avšak vzápětí si to tvůrci vynahradili při udílení cen „Drama Desk Awards“, kde získali ceny tři. Mimo jiné za herecký výkon D´Arcy Jamese, který ztvárnil Shreka.
S přídavkem obsahuje muzikál celkem dvacet písňových čísel obdařených výbornými a neuvěřitelně vtipnými texty, jejichž autorem je David Lindsay-Abaire, a skvělou, chytlavou hudbou, kterou napsala Jeanie Tesoriová. Výpravný děj nás provede řadou pohádkových lokalit jako je dračí sluj, hrad Lorda Farquaada a samozřejmě také bažinou samotného Shreka. Mimo to se na jevišti vystřídá dlouhá řada pohádkových postaviček, které jsou nám milé a známé - Pinokio, Tři Prasátka, Perníček, zamilovaná Dračice, Karkulka i s Vlkem, Jeníček a Mařenka a mnohé další.
Muzikálový Shrek, to je prostě velká, svižná a báječně vtipná podívaná. Dlouhá řada produkcí po celém světě prověřila, že SHREK MUSICAL je divadelní show, kterou stojí za to vidět! SHREK MUSICAL je muzikál pro celou rodinu, divadlo, které vás chytne za srdce, polechtá bránici a potěší duši malých i velkých.

Vystupující osoby
Viktor Dyk, Hana Křížková, Renáta Podlipská, Viktor Novák, Filip Hořejš, Kateřina Ujfaluši, Markéta Zdeňková, Radim Schwab, Ivana Jirešová, Radka Pavlovčinová, Kristýna Petráková, Jiří Zonyga, Natálka Němcová >> Informace o osobách


Informace o vystupujících osobách

Jiří Zonyga

Jiří Zonyga, původním povoláním dřevorubec, poté řidič kamionu. 20.10.2008 vyšla Jiřímu Zonygovi de...

další info   fotky   videa
Markéta Zdeňková

Jazz-folkové trio DVA muži: Václav Mašek a Karel Snášel PLUS JEDNA dívka Markéta Zdeňková vzniklo na...

Koncertují v Praze a jejím okolí. Repertoár tvoří z části písně vlastní, zčásti písně Zuzany Navarov...

další info   videa
 

další osoby

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 22. 3. 2019 Svátek má Leona
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz