Praha - program divadel

  v okrese:
   Vše    Kina    Kluby, koncerty    Divadla    Výstavy    
+ Přidat kulturní akci

Dejvické divadlo  Zelená 1084/15a, Praha 6

dnesKakaduKakadu
činohra
R: J. Havelka H: S. Babčáková, V. Kubařová, J. Holcová, ...
Hra ze života.19:30

23. 4.
út
Je úchvatná!Je úchvatná!
činohra
R: J. Hřebejk H: J. Seldáčková, M. Pleštilová, L. Švormová, ...
Komedie o nejhorší zpěvačce na světě.19:00
24. 4.
st
SaturninSaturnin
činohra
R: P. Vacek H: M. Kern, J. Konečný, D. Pfauserová, ...
Vítejte v časech, kdy se k sobě lidé chovali slušně.19:00
25. 4.
čt
Paní plukovníkováPaní plukovníková
činohra
R: V. Strnisko H: J. Bohdalová, J. Štěpánková, L. Švormová, ...
Trpká rodinná tragikomedie aneb boj o rodinné dědictví.19:00

Divadlo ABC  Vodičkova 28, Praha 1

20. 4.
so
 Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
činohra
Hudební komedie, která vám poradí, jak předcházet partnerským krizím.19:00
22. 4.
po
 Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
činohra
Hudební komedie, která vám poradí, jak předcházet partnerským krizím.19:00
23. 4.
út
 I♥mamma
ostatní (divadlo)
 19:00
24. 4.
st
RevizorRevizor
činohra
R: D. Drábek H: V. Kopta, P. Tomicová
 19:00
25. 4.
čt
RevizorRevizor
činohra
R: D. Drábek H: V. Kopta, P. Tomicová
 11:00
25. 4.
čt
ListopadListopad
činohra
H: M. Dlouhý, J. Hána, J. Vlach, ...
Jak být znovu zvolen americkým prezidentem, když popularita klesá k nule?19:00

Divadlo Disk  Karlova 26, Praha 1

23. 4.
út
 Rodinná oslava (hostuje Divadlo Na prádle)
činohra
 19:30
25. 4.
čt
Choroby mládíChoroby mládí
činohra
R: B. Mašková H: M. Šindelářová, S. Affašová, B. Poláchová, ...
„Podle mě by se měl každý v sedmnácti zastřelit.“19:30

Divadlo Gong  Sokolovská 191, Praha 9

25. 4.
čt
®ena Vlèí mákŽena Vlčí mák (hostuje VIP Art Company)
činohra
R: J. Janeček H: H. Maciuchová
Herecký koncert Hany Maciuchové19:00

Divadlo Hybernia  Hybernská 1, Praha 1

18. 4.
-
19. 4. 
The Best of Swan LakeThe Best of Swan Lake
balet/tanec
H: M. Matějková, A. Kramešová, O. Novotný, ...
To nejlepší z Labutího jezera.19:30
20. 4.
so
 Louskáček
balet/tanec
St. Petersburg Festival Ballet.17:00
20. 4.
so
Romeo a JulieRomeo a Julie
muzikál
 20:00
21. 4.
ne
 Alenka v kraji zázraků
muzikál
R: M. Balcar H: A. Julie Slováčková, B. Cmuntová, K. Prusová, ...
Rodinný muzikál inspirovaný Alenkou z říše divů.14:30
21. 4.
-
22. 4. 
The Best of Swan LakeThe Best of Swan Lake
balet/tanec
H: M. Matějková, A. Kramešová, O. Novotný, ...
To nejlepší z Labutího jezera.19:30

21. 4.
ne
Èervená KarkulkaČervená Karkulka
pro děti / činohra
R: P. Slunečko
Klasická marionetová pohádka10:00
25. 4.
čt
Jak byla vosa Marcelka ráda, ¾e jeJak byla vosa Marcelka ráda, že je
pro děti / činohra
 09:00  10:30  14:00

Divadlo Na Fidlovačce  Křesomyslova 625, Praha 4

dnes Famílie
činohra
R: J. Herz H: E. Balzerová, M. Vávra, L. Molínová, ...
Komedie o vztahu dvou odlišných generací.19:00
24. 4.
st
Po FredrikoviPo Fredrikovi
činohra
R: L. Pečenka H: J. Fanta
 19:00

Divadlo Na zábradlí  Anenské náměstí 5, Praha 1

23. 4.
út
HamletiHamleti
činohra
R: J. Mikulášek H: J. Plodková, P. Čtvrtníček, J. Vyorálek, ...
 19:00
24. 4.
st
Macbeth - too much bloodMacbeth - too much blood
činohra
R: D. Jarab H: M. König, A. Kubátová, J. Černý, ...
 19:00
25. 4.
čt
 Posedlost
činohra
R: J. Mikulášek H: D. Kaplanová, J. Plodková, A. Kubátová, ...
 19:00

Divadlo Orfeus  Plzeňská 76, Praha 5

25. 4.
čt
Kouzelná nocKouzelná noc
ostatní (divadlo)
R: R. Vašinka H: T. Rychlý, J. Vaculik, M. Součková
 19:00

Divadlo Radar  pplk. Sochora 9, Praha 7

23. 4.
út
Charleyova tetaCharleyova teta
činohra
R: E. Hrubá Toperczerová H: O. Panocha, P. Danda, O. Česák, ...
 20:00
25. 4.
čt
Divadlo bez zvíøatDivadlo bez zvířat
činohra
R: L. Křížek H: V. Chalupa, M. Trojan, J. Heřmánek, ...
 20:00

dnes®enu, nebo ¾ivotŽenu, nebo život
činohra
R: E. Čekan
 19:00

24. 4.
-
25. 4. 
Pohádky pro HurvínkaPohádky pro Hurvínka
loutkové divadlo / dětské...
R: J. Středa
Hurvínek s Máničkou se dostanou do světa pohádek.10:00
24. 4.
st
 Spejbl a město hříchu
loutkové divadlo
R: M. Kirschner
 19:00

Hvězdárna Ďáblice  Pod hvězdárnou 768, Praha 8

1. 2. -
31. 3. 
(jen v po)
Pozorování oblohy dalekohledyPozorování oblohy dalekohledy
astronomie
Pozorování oblohy dalekohledy je volně přístupné bez objednání.13:30
1. 3. -
31. 3. 
(jen v čt)
Pozorování oblohy dalekohledyPozorování oblohy dalekohledy
astronomie
Pozorování oblohy dalekohledy je volně přístupné bez objednání.13:30  19:30

dnesTimelessTimeless
balet/tanec
 19:00
19. 4.
TimelessTimeless
balet/tanec
 14:00  19:00
20. 4.
so
 Lohengrin
činohra
 17:00
21. 4.
ne
TimelessTimeless
balet/tanec
 19:00
22. 4.
po
 Kytice (scénické provedení kantáty B. Martinů)
činohra
 17:00
23. 4.
út
RusalkaRusalka
opera
R: J. Heřman H: D. Burešová, M. Haan, W. Chodowicz, ...
V Rusalce se setkávají dva světy: svět nadpřirozených bytostí, chcete-li posmrtných duší, a svět lidských bytostí, který...19:00
24. 4.
st
 Werther
opera
 19:00
25. 4.
čt
 Pýcha a předsudek
činohra
R: D. Špinar
 19:00

18. 4.
-
23. 4. 
Don GiovanniDon Giovanni
opera
České marionety v opeře oper!20:00
25. 4.
-
26. 4. 
Don GiovanniDon Giovanni
opera
České marionety v opeře oper!20:00

Semafor  Dejvická 27, Praha 6

dnes Začalo to Vestpocketkou
ostatní (divadlo)
 19:00
23. 4.
út
 Zajíc v pytli
ostatní (divadlo)
R: L. Sýkora H: L. Sobota, J. Krampol, P. Jablonský, ...
Pásmo písniček, scének a vyprávění …19:00
25. 4.
čt
Prsten pana NibelungaPrsten pana Nibelunga
hudební divadlo / činohra
R: J. Suchý H: J. Molavcová, J. Suchý, V. Harapes, ...
 19:00

Stavovské divadlo  Ovocný trh 1, Praha 1

dnesFaustFaust
činohra
R: J. Frič H: M. Pechlát, S. Rašilov, J. Dudziaková, ...
Hra jako maximální výzva, kterou před nás položil nejen Goethe.19:00
19. 4.
Figarova svatbaFigarova svatba
opera
R: M. Švecová H: E. Dovico, J. Šťáva, R. Janál, ...
Na světě se dochovalo jediné dosud hrající divadlo, v němž osobně řídil provedení svých oper Wolfgang Amadeus Mozart.19:00
20. 4.
so
Krvavá svatbaKrvavá svatba
činohra
R: M. Kukučka
 19:00
21. 4.
ne
Figarova svatbaFigarova svatba
opera
R: M. Švecová H: E. Dovico, J. Šťáva, R. Janál, ...
Na světě se dochovalo jediné dosud hrající divadlo, v němž osobně řídil provedení svých oper Wolfgang Amadeus Mozart.19:00

Studio Ypsilon  Spálená 16, Praha 1

dnesVratká prknaVratká prkna
činohra
R: A. Goldflam H: J. Lábus, J. Kretschmerová, P. Vršek, ...
Komedie z divadelního prostředí - ale trochu smutná.19:30
23. 4.
út
Utíkejte, sleèno Nitu¹!Utíkejte, slečno Nituš!
ostatní (divadlo)
s hudbou Florimonda Hervé19:30
24. 4.
st
Klub lháøù pana E.Klub lhářů pana E.
činohra
R: J. Večeřa H: J. Bradáč, P. Zajíček, L. Karda, ...
 19:30
25. 4.
čt
Hlava medúzyHlava medúzy
činohra
R: M. Lasica H: J. Lábus, J. Kretschmerová, P. Vacek, ...
Nejveselejší hra o impotenci, jakou si lze představit.19:30

dnesPohøeb a¾ zítraPohřeb až zítra
činohra
R: D. Hrbek H: N. Rehorova, B. Kaňoková, B. Pavlíková, ...
Komedie možná i o vaší rodině.19:00
23. 4.
út
Pankrác '45Pankrác '45
činohra
R: M. Kinská H: A. Buršová, B. Pavlíková, E. Josefíková, ...
Casting na popravu - Fiktivní příběh založený na skutečných událostech.19:00
23. 4.
út
HamletHamlet
činohra
R: D. Špinar H: F. Čapka, T. Červinek, M. Pospíchal, ...
Hamlet v režii Daniela Špinara je rodinné drama skandinávského ražení.19:00
24. 4.
st
Kdo je tady øeditel?Kdo je tady ředitel?
činohra
R: D. Hrbek H: M. Dlouhý, K. Halbich, A. Pyško, ...
Divadelní adaptace filmového scénáře Larse von Triera.19:00
25. 4.
čt
 Lámání chleba
činohra
R: D. Gombár H: J. Erftemeijer, M. Hruška, m. Krátká, ...
Rodinná sága mapující šedesát let české historie.15:00

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 18. 4. 2019 Svátek má Valérie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz