Marie Kyselková > Zprávy


   Informace    Komentáře    Zprávy    


Zprávy

    <   |   1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   >  

Blesk CZ   5. 4. 2018 Princezna se zlatou hvězdou Kyselková: Potřebuje péči 24 hodin denně! Skončí v Bohnicích?
Pro diváky zůstane Marie Kyselková (82) již navždy mladou a krásnou Ladou v pohádce Princezna se zlatou hvězdou. Jenže čas zastavit nejde a herečka už je na tom ve skutečnosti moc zle. Může se hýbat už jen s chodítkem a potřebuje péči 24 hodin denně!


Blesk CZ   10. 3. 2018 Princezna se zlatou hvězdou Kyselková: Pendluje mezi domovem a blázincem!
Pohádkového konce se představitelka Lady z pohádky Princezny se zlatou hvězdou nedočkala. Herečka Marie Kyselková (82) naopak ve stáří zažívá velké trápení. Pendluje totiž mezi mezi pavilonem v Bohnicích a domovem. Tam o dní dnem i nocí pečuje kamarád a soused Ivo Niederle (88)!


Aha!   8. 3. 2018 Princezna se zlatou hvězdou Marie Kyselková (82): Pendluje mezi domovem a blázincem
Velké trápení prožívá Princezna se zlatou hvězdou Marie Kyselková (82)! Několikrát do roka musí být v pavilonu 29 v pražské Psychiatrické nemocnici v Bohnicích. „Je to gerontologický pavilon. Je to smutné, ale Nanynce už to moc nemyslí,“ řekl Aha! hereččin kamarád a soused z domu Ivo Niederle (88).


Bleskovky.sk   19. 1. 2018 Princezná so zlatou hviezdou na čele je na tom dosť zle: Skončila na psychiatrii!
BRATISLAVA - Kto by si nepamätal princeznú Ladu, ktorá pod myším kožúškom skrývala ligotavú hviezdu na čele. Jej protagonistka Marie Kyselková (82) patrila vtedy k azda najkrajším herečkám na našej scéne a zdalo sa, že jej život bude doslova vydláždený šťastím. Stal sa však pravý opak. Dnes je na tom legendárna blondínka dosť zle – a to nielen po fyzickej, ale aj psychickej stránke. Už tri mesiace sa totiž lieči na psychiatrii!


Aha!   18. 1. 2018 »Princezna Lada« Kyselková (82): V BLÁZINCI I S DCEROU! Skončily tam obě najednou…
Velké trápení prožívá princezna se zlatou hvězdou Marie Kyselková (82)! Po operaci krčku se začala pohybovat jen s chodítkem. A to ji rozhodilo natolik, že je teď už tři měsíce v péči pražské Psychiatrické nemocnice v Bohnicích.


Blesk CZ   24. 12. 2017 Čachry v Princezně se zlatou hvězdou Těhotná Kyselková místo nemocné kolegyně!
Chybělo málo a jedna z vánočních klasických pohádek Princezna se zlatou hvězdou mohla vypadat docela jinak. Zejména pak princezna Lada, kterou si zahrála Marie Kyselková (82). Ta byla ovšem náhradnicí za kolegyni Miriam Hynkovou (†77), která před natáčením vážně onemocněla.


Aha!   21. 12. 2017 Tajemství "Princezny se zlatou hvězdou": Těhotná střídala vážně nemocnou!
Nemoc a těhotenství pěkně zamíchaly s hlavní rolí v pohádce Princezna se zlatou hvězdou. Těhotná Marie Kyselková (82) přišla k princezně Ladě alias Myšímu kožíšku jen kvůli nemoci Miriam Hynkové (†77). A kdyby princ Josef Zíma (85) počal s manželkou Evou Klepáčovou (†79) dítě o něco déle, mohl hrát dokonce s ní.


Aha!   20. 9. 2017 »Princezna Lada« Kyselková (82): DCERA SKONČILA NA PSYCHIATRII!
Dvojí trápení prožívá Princezna se zlatou hvězdou! Po operaci krčku se Marie Kyselková (82) může pohybovat jen s chodítkem. Navíc se teď její dcera Žofie (40), která se o ni vzorně starala, léčí v pražské Psychiatrické nemocnici Bohnice!


Blesk CZ   14. 3. 2017 Foto, ze kterého bolí srdce: Převoz princezny Lady Kyselkové (81)!
Byla tři a půl měsíce uvázaná k nemocničnímu lůžku. Herečka Marie Kyselková (81) se konečně dostala domů z Nemocnice pod Petřínem, kde ji léčili se zlomeným krčkem. Představitelka Princezny Lady se zlatou hvězdou na čele ale zůstane i po léčbě upoutaná na invalidní vozík.


Aha!   3. 2. 2017 »Princezna Lada« Kyselková (81): Skončila na vozíku!
Kdyby nebyla vášnivá kuřačka, nezlomila by si Marie Kyselková (81) nohu v krčku. Princezna se zlatou hvězdou by teď v nemocnici netrávila už druhý měsíc a nebyla by odkázána na invalidní vozík.

    <   |   1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   >  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 12. 11. 2019 Svátek má Benedikt
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz