Marie Kyselková > Zprávy


   Informace    Komentáře    Zprávy    


Zprávy

    <   |   1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   >  

Super.cz   23. 12. 2014 Mohla by hrát také princeznu Ladu? Podívejte se, jak vypadá krásná dcera princezny se zlatou hvězdou
Snad žádné vánoční svátky nesmí na televizních obrazovkách chybět pohádka Princezna se zlatou hvězdou. Roli krásné princezny Lady ztvárnila v roce 1959 herečka Marie Kyselková.


Aha!   23. 12. 2014 Princezna »Lada« Marie Kyselková: Našli jsme její dceru! Ukrývá rodinné tajemství!
Lidé na ulicích se za ní otáčejí, poznávají v ní legendární princeznu se zlatou hvězdou. Stejný romantický zjev, dlouhé vlasy, rysy v obličeji. Žofie Demková (37) ale nesestoupila ze stříbrného plátna – ta opravdová princezna Lada Marie Kyselková (79) je její maminkou!


Aha!   30. 10. 2014 Marie Kyselková (79) se smiřuje se smrtí: Léčba nezabrala!
Přestože kvůli nesnesitelným bolestem nohou ležela tři neděle na kapačkách v pražské Nemocnici Na Františku, stále si zoufá. „Mně už nepomůže vůbec nic, jenom hrob,“ řekla odevzdaně deníku Aha! »princezna se zlatou hvězdou« Marie Kyselková (79), která už je doma.


Aha!   30. 9. 2014 Princezna Lada je na kapačkách: Marie Kyselková (79) trpí!
Princezna se zlatou hvězdou leží na neurologii! Kvůli nesnesitelným bolestem nohou a zad skončila herečka Marie Kyselková (79) na kapačkách v pražské Nemocnici Na Františku. Zůstane tam nejméně 10 dní.


Aha!   26. 9. 2014 Hospitalitace! Princezna se zlatou hvězdou Marie Kyselková (79): Smutná cesta do nemocnice...
Trpí nesnesitelnými bolestmi nohou! „Už se to nedá vydržet. Potřebuju asi hospitalizaci,“ postěžovala si Aha! Marie Kyselková (79) alias Princezna se zlatou hvězdou. Statečně bez berlí, jen s batůžkem, se šourala ze svého domova do nemocnice.


Aha!   15. 9. 2014 Šokující přiznání Pepíčka Zímy (82) o životní roli: Prince hrál namol!
Kdo by neznal legendární pohádku Princezna se zlatou hvězdou na čele? Krásný princ Radovan v podání pozdějšího krále dechovek Josefa Zímy se stal idolem všech žen. A není vůbec divu, že si ho v pohádce princezna Lada, tedy Marie Kyselková (78) nakonec vzala. Jenže Zíma po letech přiznává, že si "Myší kožíšek" ve skutečnosti měnil prstýnky s opilcem!


Aha!   14. 8. 2014 »Princezna« Marie Kyselková prozradila: Poleptaná tvář kvůli zlaté hvězdě Lady!
Až po 55 letech od natočení legendární pohádky Princezna se zlatou hvězdou Marie Kyselková (78) přiznala, že jí role Lady zohyzdila tvář. „Kvůli ní jsem měla úplně rozežraný obličej,“ svěřila herečka.


Aha!   13. 8. 2014 »Princezna Lada« Kyselková o manželství s Haničincem: Zahýbali jsme si navzájem!
Na patnáctileté manželství s Petrem Haničincem (†77) vzpomíná ráda a s láskou. A to i přesto, že byl herec velký sukničkář a slavné Princezně se zlatou hvězdou byl neustále nevěrný. „Měl časté mimopracovní záležitosti,” přiznává herečka Marie Kyselková (78), kterou Haničinec připravil i o věneček.


Aha!   12. 8. 2014 Smutná »princezna Lada« Marie Kyselková: Syn s Haničincem se nám nepovedl!
Zklamala ji vlastní krev! Každý si pamatuje Marii Kyselkovou (78) jako princeznu se zlatou hvězdou. Během natáčení nezapomenutelné pohádky nosila pod srdcem prvního potomka, kterého čekala s Petrem Haničincem (†77). Ale místo radosti přinesl syn Ondřej (54) herečce jen velké trápení. Navždy s ním spřetrhala rodičovské pouto.


Blesk CZ   24. 12. 2012 Princezna se zlatou hvězdou Marie Kyselková: Byla to moje poslední role
Na nezapomenutelnou Ladu z pohádky Princezna se zlatou hvězdou na čele, se každoročně těší nejedna česká rodina. Na Vánoce se Marie Kyselková (77) tradičně vkrádá na televizní obrazovky. Jak na svoji roli princezny vzpomíná dnes?

    <   |   1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   >  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 12. 11. 2019 Svátek má Benedikt
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz