Jiří Hrzán > Zprávy


   Informace    Komentáře    Fotky    Zprávy    


Zprávy

    <   |   1   |   2   |   3   |   4   |   >  

Lidovky.cz   17. 8. 2015 POHNUTÉ OSUDY: Jiří Hrzán. Muž, který chtěl létat
Podařilo se mu vytvořit herecký typ kluka, který není frajersky suverénní. Ba naopak, je to spíše smolař sužovaný problémy a komplexy. Někdy se dokonce užuž zdá, že se rozbrečí. Jen těžko bychom v naší kinematografii hledali nešťastnějšího a utrápenějšího ženicha, než jakého předvedl v komedii Svatba jako řemen.Další články k tématu:POHNUTÉ OSUDY: Alois Eliáš. Generál v srdci nepřítele s cenou tří divizíPOHNUTÉ OSUDY: Vlasta Chramostová: Ze spolupracovnice StB disidentkouPOHNUTÉ OSUDY: Irena Kačírková. Odsouzená k samotěPOHNUTÉ OSUDY: Muž s výjimkou od krále. Fajtl byl nebeský jezdec a vězeň komunismuPOHNUTÉ OSUDY: Vlasta Burian byl králem komiků. Po roce 1945 i jejich mučedníkem


Aha!   2. 2. 2015 Hrzánovi přátelé se zlobí: Bára na jeho památku kašle a na hrob nejezdí!
Málokdo ví, že populární český komik a bouřlivák Jiří Hrzán (†41) leží pochován do rodinného hrobu v Táboře, odkud pochází. O místě jeho posledního posledního odpočinku donedávna netušily ani jeho milenky. Zato Hrzánova dcera Bára to ví dobře, ale cestu k tátově hrobu moc často nenajde.


Super.cz   25. 12. 2014 3 nejtragičtější úmrtí slavných českých herců: Střet s tramvají v opilosti, pád z pátého patra i masakr ve Vietnamu
Jiří Hrzán, Petr Svojtka a Ivan Luťanský byli oblíbení čeští herci, kteří toho mají mnoho společného. Kromě nesporného hereckého talentu, který uplatnili zejména koncem šedesátých a v sedmdesátých letech, je bohužel spojují i smutné osudy. Všichni tři totiž tragicky předčasně zemřeli.


Táborský deník   25. 12. 2014 V táborském školním Divadle mladých začínal i Jiří Hrzán
Tábor - Když se před pár týdny sešli současní i bývalí členové Divadla mladých, ten nejslavnější už přijít nemohl. Předčasně zesnulý herec Jiří Hrzán je bezesporu nejslavnějším hercem, který v souboru za šedesát let jeho existence působil.


Blesk CZ   29. 11. 2014 Tajemství Jiřího Hrzána: Utajený syn! Měl ho s vdanou ženou
Jiří Hrzán měl dvě krásné dcery, ale nikdo netušil, že má také syna. Sám Hrzán o tom nikomu neřekl. Až pár dní před smrtí se svěřil své kolegyni. Má syna, ale odmítl prozradit, kdo je jeho matka.


Aha!   28. 11. 2014 Tajemství Jiřího Hrzána (†41): Utajený syn s vdanou ženou! Víte, kdo to je?
Narodil se mu vytoužený syn, nemohl se s ním ale pochlubit. Tragicky zesnulý herec Jiří Hrzán (†41) měl oficiálně dvě dcery, ale krátce před smrtí se svěřil jedinému člověku s velkým tajemstvím. A to, že má dítě s vdanou ženou! Ale jeho jméno si vzal herec do hrobu.


RESPEKT   12. 10. 2014 Lanďákův jazyk
Vladimír Pucholt, Jiří Hrzán a Pavel Landovský - tito tři se v roce 1967 sešli v komedii Svatba jako řemen. Všichni už měli za sebou menší role, někteří ty největší teprve před sebou. Na vrcholu byl pouze Pucholt. Dotyčné dílo bylo definitivním stvrzením, že se v českém filmu mohou stát...


Táborský deník   21. 9. 2014 První láskou Jarmily Orlové byl Jiří Hrzán.
Sezimovo Ústí – Jakmile se ?v Táboře vysloví jméno slavného rodáka Jiřího Hrzána, pamětníci přidají Jarmila Orlová.


Aha!   14. 6. 2014 Petra Černocká o vztahu s Hrzánem: Jedna žena mu v posteli nestačila!
Petra Černocká (64) je krásnou ženou. A vždy byla. Není divu, že po ní pánové šíleli. Patřil mezi ně i herec Jiří Hrzán (†41), se kterým randila během studií. A vztah to byl velmi pikantní.


Táborský deník   29. 3. 2014 Táborák Jiří Hrzán by oslavil pětasedmdesátku
Tábor - V neděli to bude 75 let, co se v zahradnictví Na Kopečku v Táboře narodil Jiří Hrzán. Později slavný herec a komik. 

    <   |   1   |   2   |   3   |   4   |   >  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 26. 1. 2020 Svátek má Zora
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz