fb  Sdílet
   Informace    Recenze    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

napsáno 15.5.2017 

Recenze

John v minulém díle vyřešil svůj problém se psem a pozabíjel při tom hromadu lidí takovým stylem, že jste buď museli pohoršit, nebo si vychutnat tu naprosto nekompromisní akci s Reevesem, který na to pořád má. A teď…  
 
..dostáváme co jsme chtěli. Druhý Wick totiž servíruje přesně to, co si jeho fanoušci přáli a navazuje tam, kde minule skončil.  
 
I tentokrát se chce sice někam zašít a opustit svět profesionálních zabijáků, je ale zjevné, že podruhé už ho do důchodu nepustí. Zní to sice jako klišé, ale tenhle film z něj čerpá, žije a totálně vás jím odrovná.  
 
Pokud navíc patříte do skupiny, která chtěla pochopit onen tajemný svět se zvláštním soukromou měnou a tajemnými hotely s vlastními pravidly, tak se můžete těšit na pořádný nášup. Mytologie tohoto světa je totiž skvěle rozvinutá a dává svým způsobem hlubší podtext samotné akci, které je tu dostatek a rozhodně nezklame.  
 
Druhý Wick je typickým pokračováním, u kterého je všeho více, ale je to uděláno tak dobře, že si většího rozmáchlosti budete jen užívat. Není to sice už ono komorní akční drama jednoho muže, co přišel o manželku, psa a auto. To snad ale bude vadit jen nejpřísnějším obdivovatelům prvního dílu.  
 
Pokud se vám tedy líbil první Wick, pokračování byste neměli vynechat. Za týden si sice už nevzpomenete, o co tam šlo, ale pravděpodobně ve vás zůstane silný pocit, že chcete vidět další pokračování.

moviefan, 8 z 10


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 20. 1. 2019 Svátek má Ilona
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz