Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
Muzikál
V divadlech od 16.9.1998

fb  Sdílet


Motto
Pohádkový muzikál na ledě.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Je to souzvuk krasobruslařských talentů, nadaných zpěváků a jedinečných hereckých výkonů. Vše je doplněno nádhernými kostýmy a nápaditými kulisami.

Herci Karel Gott, Michal Dlouhý, René Novotný, Otto Dlabola, Milan Brzý, Ota Jandejsek, Iveta Bartošová, Lenka Sedláčková Kucharská, Radka Kovaříková, Kateřina Beránková, Kateřina Kovalová, Martina Kvarčáková, Vladimír Kratina, Lukáš Valigura, Ivan Smolík, Simona Kuvíková, Nela Simaová, Petra Jelínková, Jiřina Bohdalová, Milena Asmanová, Naděžda Letenská, Milan Šulc, Bohuslav Čvančara, Věra Špinarová, Martin Dejdar, Vilém Čok, Jiří Korn, Jiří Čapka, Pavel Handl, Mojmír Maděrič, Alena Tománková, Ludmila Molínová, Blanka Meierová, Iveta Dufková, Pavlína Blaťáková, Ivana Blaťáková  


Popis
Hluboká noc panuje tam za devaterými horami a devaterými řekami, kde v malé vísce zlá macecha nedá spát Nastěnce. Dívka musí doplést punčochy pro svou nevlastní sestru Marfušku dřív, než zakokrhá kohout, jinak jí macecha vyškube vlasy.

V jiné vesnici se zatím krasavec Ivánek vydává do světa, aby si našel nevěstu. Přepadnou ho loupežníci, ale Ivánek si s nimi hravě poradí. Potká dědečka Hříbečka a hraje si s ním na honěnou. Prohrává, ale dědeček jej obdaruje - Ivánek však neumí poděkovat a čeká ho trest. V lese se setká s Nastěnkou, zamiluje se do ní, ale chvástá se a změní se v medvěda. Všichni před ním prchají. Sám bloudí lesem a snaží se svou chybu napravit - až vykoná dobrý skutek, vrátí se mu lidská podoba a může se vydat za Nastěnkou.

V chaloupce je ale veselo - Marfuška se chystá k svatbě a na námluvy se seběhlo mnoho lidí. Líná, panovačná a nehezká Marfuša však nakonec sklidí posměch, zatímco ženich zatoužil po odstrkované Nastěnce.

Celý kraj pokryl sníh. Zlá macecha poručila svému muži, aby nechal Nastěnku v lese. Tam ji najde Mrazík a odveze ji do svého paláce. Ivánek Nastěnku stále hledá. Kroky ho zavedou až k chaloupce na kuří nožce, v níž sídlí Baba Jaga. Půjčí Ivánkovi sáňky - samochodky, aby ho k Nastěnce zavedly. Škodolibá baba zároveň pošle na cestu svého úskočného kocoura jenž zaviní to, že se Nastěnka dotkne berly mrazilky a promění se v kus ledu. Mrazík ji oplakává, ale láska je silnější než smrt - stačí jediný Ivánkův polibek a Nastěnka se znovu usmívá. Domů se vrací se ženichem a bohatstvím, kterým ji obdaroval Mrazík. Marfuška jí závidí, a tak i ji stařík zaveze do lesa, i ta se setká s Mrazíkem, ale dopadne to s ní úplně opačně, než si představovala…
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 15. 10. 2019 Svátek má Tereza
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz