Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
Dětské divadlo, 80 min., od 12 let
V divadlech od 12.12.2009

fb  Sdílet


Motto
Vyprávění o chlapci Krabatovi, jenž se na prahu své dospělosti přiblíží temným silám, které začnou postupně ovládat jeho život.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Je jimi fascinován, dokud nepozná, že ho mohou i zahubit. V poslední chvíli se pokusí vymanit z moci černé magie, což se mu podaří pouze díky pevné vůli, pomoci věrného přítele a hlavně díky zázraku lásky, která je silnější než všechno zlo a mámení temných sil.

Krabatův příběh se opírá o starou lužickosrbskou legendu – prastaré vyprávění o souboji čarodějnického učně se samotným mistrem se však objevuje již ve starověké Indii a později nesčetněkrát na nejrůznějších místech v rozličných obměnách. V Lužici však toto téma dosáhlo obzvláštní obliby a postava Krabata se dokonce dočkala pomníku pro národního hrdinu. V české kultuře je tento pohádkový příběh dobře známý zejména díky legendárnímu zpracování v animovanému filmu. Inscenační tým pro vás přenese na jeviště podobu příběhu, jak ji zachytil svým perem liberecký rodák Otfried Preußler.

Herci Alžběta Hofericová, Filipína Taubelová, Václav Vítek, Lukáš Daňhel, Eva Borovičková, Michal Sopuch, Radim Toman, Ondřej Biravský, Leoš Peteráč, Jonáš Florián  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 19. 9. 2019 Svátek má Zita
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz