Divadlo Drak


Název kulturního zařízení:Divadlo Drakobrazek
Další obrázky 2
Adresa:Hradební 632/1   mapa
Obec:Hradec Králové
PSČ:500 03
Okres:Hradec Králové (kina, divadla, kluby)
GPS:N 50° 12.462 E 15° 50.310
Telefon pro rezervace:495 515 543
Web:www


Program: Divadlo Drak, Hradec Králové

dnes Přicházíme z daleka (hostuje Mezinárodní divadlo NIE)
ostatní (divadlo)
R: A. Byrne
 10:00  22:00
dnes Pozor, los! (hostuje Teatro Matita)
ostatní (divadlo)
R: M. Solce H: M. Solce, S. Hedborg
 17:00
dnesPíchlá Du¹ePíchlá Duše
punk   ČR
Píchlá duše, punková kapela z Českých Budějovic.20:00
24. 6.
so
 Makový mužíček
dětské divadlo
R: J. Vašíček H: P. Kohoutová Cicáková, B. Humel, D. Linka, ...
Divadelní adaptace legendární dětské knížky Františka Nepila určená nejmenším divákům.10:00  15:00
24. 6.
so
 Cirkus Nostalgie
cirkus
Tygroo
 11:00  16:00
24. 6.
so
 Nejhodnější medvídci
činohra
 18:00
24. 6.
so
 Psí život
loutkové divadlo
 20:00
24. 6.
so
 Band Grad Gori!
koncert
 21:00
24. 6.
so
 R + J (hostuje Divadlo Q10)
balet/tanec
R: F. Huml Král
Směje se jizvám, kdo rány nepocítil.22:30
25. 6.
ne
 Zvířátka a loupežníci (hostuje Divadlo U Staré herečky)
dětské divadlo
 10:00
25. 6.
ne
 Cirkus Nostalgie
cirkus
Tygroo
 10:00
25. 6.
ne
 Happy Hour (hostuje Squadra Sua)
ostatní (divadlo)
H: L. Houdek, R. Janč, R. Horak
 15:00
25. 6.
ne
 Blátem po hlavě Premiéra
loutkové divadlo
R: J. Havelka
O mouchách, o lidech, o koních, o pivu, o těžkém vzduchu a touze po…18:00
25. 6.
ne
 Loutnacz (hostuje Geisslers Hofcomoedianten)
ostatní (divadlo)
R: P. Hašek
Příběh opravdové české kapely v inscenovaném koncertě.21:00
25. 6.
ne
 Fragmenty milostných obrazů (hostuje Divadelní soubor Spitfire Company)
ostatní (divadlo)
 22:00
26. 6.
po
 ... a bolelo nebe (hostuje Dismanův rozhlasový dětský soubor)
ostatní (divadlo)
Obrazy ze života dětí internovaných za druhé světové války v Terezíně.09:30
26. 6.
po
 Pohádka do dlaně (hostuje Naivní divadlo)
dětské divadlo
Pohádka o koloběhu ročních dob v přírodě.10:00
26. 6.
po
 Jakoubkovo splněné přání (hostuje Studio Damúza)
dětské divadlo
 17:00
26. 6.
po
 Mnoho povyku pro nic
ostatní (divadlo)
R: D. Espinosa H: D. Espinosa
 18:30  20:00
26. 6.
po
 Kúpalisko (hostuje Nové divadlo)
ostatní (divadlo)
R: Š. Spišák
 21:30
27. 6.
út
 Akvárium (hostuje Lutkovno gledališče Ljubljana)
ostatní (divadlo)
R: M. Golob
 10:00
27. 6.
út
 Prevítovi (hostuje Divadlo Lampion)
dětské divadlo
R: R. Beran H: E. Burešová, K. Sitková, W. Ritterová, ...
 17:00
27. 6.
út
 Usnula jsem, ale nespím (hostuje Divadlo V Celetné)
dětské divadlo
R: J. Folvarčný H: B. Humel, T. Tausingerová, J. Gottwald, ...
Rodinná černá komedie o cestě do říše mrtvých, kam se podle mexické legendy živý člověk dostane tak, že usne na hrobě....18:00
27. 6.
út
 Katastrofální námluvy Dona Cristobala (hostuje Pelele)
loutkové divadlo
 20:00
27. 6.
út
 Smoking Apples - Xalia
ostatní akce
 21:00
28. 6.
st
 Sůl nad zlato (hostuje Buchty a loutky)
dětské divadlo
R: R. Beran
Ty mě máš ráda jako zlato, ty jako stříbro a ty jako sůl? Tak na to bych se podíval, fuj fuj fuj.10:00
28. 6.
st
 Je Brasse De L’air (hostuje L’insolite Mécanique)
ostatní (divadlo)
R: C. Trouvé
 15:00  20:00
28. 6.
st
 V našich rukou (hostuje Smoking Apples)
ostatní (divadlo)
 19:00
29. 6.
čt
 Je Brasse De L’air (hostuje L’insolite Mécanique)
ostatní (divadlo)
R: C. Trouvé
 09:00  10:30  17:00
29. 6.
čt
 Pohádky ovčí babičky (hostuje Divadlo Alfa)
pro děti
Pět příběhů o jednom beránkovi, který je chytřejší než tři vlci dohromady!10:00
29. 6.
čt
 Murgila a Zorila (hostuje Divadlo Continuo Malovice)
loutkové divadlo
R: K. Šobáňová
Hudebně loutková pohádka inspirovaná výpravou za rumunskými příběhy.16:00
29. 6.
čt
Tøetí le¾Třetí lež (hostuje Divadlo MeetFactory)
koncert
R: A. Čermák H: J. Gottwald
Monodrama dle románové trilogie Agoty Kristof.19:00
29. 6.
čt
 Jenom tři mušketýři (hostuje Jihočeské divadlo)
činohra
H: M. Dobíšek, A. Surma, F. Hnilička, ...
Příběh starší než vaše babička. Divadlo lepší než dovolená v Provence.21:30
30. 6.
 Airground (hostuje Cirk La Putyka)
cirkus
H: A. Schmidtmajerová, Š. Bočková, T. Toběrná, ...
 11:00  17:00
30. 6.
 Bajaja (hostuje Studio Damúza)
loutkové divadlo
R: F. Jevič H: M. Bělohlávková, J. J. Kohout, F. Jevič
Tři draci, dva herci, jeden muzikant, loutky a jedna otočná scéna.15:00
30. 6.
ZrníZrní
hudba / alternativa   ČR
Alternativa, psychedelická lidovka.20:00

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 23. 6. 2017 Svátek má Zdeňka
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz