Informace    Obsazení    Fotky    

Ostatní (divadlo)

fb  Sdílet


Motto
Čarovnou komedii Jak se vám líbí nastudoval zkušený divadelník Emil Horváth, pod jehož vedením se na jevišti sešli špičkoví čeští a slovenští herci herci.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Už kvůli nim stojí zato se právě tuhle komedii vypravit. Hned dvě role - Staršího vévodu a jeho bratra Frederika, který svého sourozence poslal do vyhnanství - hraje Marián Labuda. Jako zamilovaného Orlanda uvidíme sympatického Ladislava Hampla, který se na slavnostech uvedl už jako Romeo v režii Martina Huby. Rosalindu, jednu z nejkrásnějších ženských postav z pera W. Shakespeara, hraje Soňa Norisová, její sestřenici Célii ztvárnila Sonina sestra Zuzana Norisová (v alteranci s Danicou Jurčovou). Roli pesimistického Jacquese s gustem vystřihl Martin Dejdar v alternaci s Ivanem Řezáčem. Orlandova protivného bratra hraje Tomáš Pavelka, v úloze Šaška uvidíme Miroslava Nogu (známého mj. z tv seriálu Ranč v zelené sedmy). Kouzelný, chytlavě obsazený příběh z Ardenského lesa přeložil Martin Hilský a Lubomír Feldek.

Herci Miroslav Noga, Tomáš Pavelka, Ladislav Hampl, Soňa Norisová, Zuzana Norisová, Danica Jurčová, Ľubomír Paulovič, Martin Dejdar, Ondřej Pavelka, Ivan Řezáč, Branislav Bystriansky, Reka Deržiová, Marián Labuda, Marek Němec, Martin Nahálka, Juraj Predmerský, Branislav Deák, Jakub Rybárik, Norman Šáro, Gabriel Tóth, Jana Stieranková, Ján Dobrík, Michaela Drotárová, Jana Gavačová  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 20. 3. 2019 Svátek má Světlana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz