Informace    Obsazení    

Dětské divadlo
V divadlech od 1.3.2015

fb  Sdílet


Motto
Úsměvný i poučný biblický příběh, aneb kterak si tři tučňáci poradí a vzájemně si pomohou, aby přežili velkou potopu světa.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Tři tučňáci jsou velcí kamarádi, i když se mezi sebou trochu perou a začínají se v zemi věčného ledu již nudit. Do jejich poklidného života však nemilosrdně vtrhne nečekaná událost – blíží se potopa a s ní konec světa. Jak si s ní poradí? Zpráva, kterou jim přinese holubice od Noa je sice veskrze pozitivní, ale neřeší úplně všechno. Noe je ve vzkazu vybízí, ať rychle spěchají na jeho archu, ale zároveň umožňuje vstup pouze jednomu páru od každého zvířecího druhu. Co však dělat, když tučňáci jsou tři?! Sledujte, jak si s touto situací vynalézaví tučňáci poradí, a fanděte jim až do cíle, aby se mohli všichni dostat do nového a lepšího světa bez hádek a zla.

Hra podává dětem biblickou látku a otázku víry s velkým nadhledem a vtipem. Sympatická trojice rošťáckých tučňáků, kteří při svém dobrodružství polemizují o existenci Boha, pobaví zaručeně nejen dětského diváka. Od svého prvního uvedení v roce 2006 byla tato úspěšná dětská komedie inscenována na mnoha scénách po celé Evropě, kniha podle ní se stala v Německu bestsellerem a v přípravě je také její filmová verze.

Herci Petr Borovec, Veronika Macková, Jana Ondrušková, Ladislav Špiner  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 16. 12. 2018 Svátek má Albina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz