Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
činohra
V divadlech od 8.9.2008

fb  Sdílet


Motto
Poeticko-drastický příběh pěti dospívajících sester, které se navždy vpily pod kůži nejen svým čtyřem spolužákům, ale i celému městečku.

Krátký popis upravit informace o pořadu
“Proboha, jak to udělala?” “Spolykala prášky.” “... A kde vzala pistoli ? “ “Vždyť je to ještě dítě! “ “V našem domě je ale spousta lásky, všechna láska, kterou potřebují ! …”

Projekt Pannenky je příběh pěti sester, vyrůstajících v puritánské rodině, v jednom zapadlém městečku v USA, koncem 60. let. Dívky pozoruje skupinka chlapců ve stejném věku a jejich zájem se ještě zvyšuje po sebevraždě té nejmladší. Celá rodina i dům, ve kterém dívky bydlí, pro chlapce představuje obrovskou záhadu. Se sestrami se seznamují a snaží se jim přiblížit. Po školním plese, kdy se jedna ze sester vrátí domů až k ránu, jsou všechny sestry drženy v izolaci a vůbec už nevychází z domu. Když se pak jednoho dne chlapci s dívkami domluví, že společně utečou, přichází už pozdě. Vyjde najevo, že dívky měly úplně jiný plán útěku – kolektivní sebevraždu. Motiv dívek zůstal dodnes nevyjasněn a chlapci – dnes už dospělí muži – se záhadu stále znovu a znovu pokouší rozluštit. Podaří se jim to?

Herci Tomáš Jarkovský, Ondřej Novák, Pavel Kryl, Igor Orozovič, Dana Marková, Klára Brtníková, Týna Průchová, Anna Schmidtmajerová, Petra Horváthová  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 17. 2. 2019 Svátek má Miloslava
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz