Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
Muzikál
V divadlech od 23.2.2010

fb  Sdílet


Motto
Muzikál Baron Prášil by měl být - stejně jako kniha G. A. Bürgera - oslavou lidské fantazie.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Fantazie, ve které ti, co ji nemají, často vidí nebezpečné šílenství. Baronovy neuvěřitelné příhody (dělová koule, břicho velryby, příběh sultánova pokladu, historka o jelenovi a třešni, setkání s Vulkánem, průlet zeměkoulí, sultánův harém – zkrátka jakési The Best of Baron Prášil) by měly být navlečeny jako zářivé (výtvarné, trikové, hudební, textové, taneční a pěvecké) korálky na velmi jednoduché, ale o to pevnější niti základního příběhu. Příběhu plného citů, napětí i humoru, ale hlavně příběhu naprosto srozumitelného jak dospělým, tak dětským divákům.

Muzikál Baron Prášil bude výpravné muzikálové představení plné nevídaných triků a vizuálních efektů, které dosud nebyly na evropské divadelní scéně použity. Společně s našimi nejlepšími umělci, D. Hůlkou, J. Vojtkem, M. Vojtko, J. Langmajerem, R. Vojtkem, Z. Izerem, T. Savkou, K. Brožovou, M. Jandovou, budeme se vznášet na křídlech fantasie….

Herci Daniel Hůlka, Josef Vojtek, Marián Vojtko, Jiří Langmajer, Tomáš Trapl, Vilém Čok, Roman Vojtek, Tomáš Savka, Sabina Laurinová, Zuzana Benešová, Zdenka Trvalcová, Marta Jandová, Hana Křížková, Helena Vondráčková, Aleš Háma, Zdeněk Izer, Ivo Pešák, Jan Fiala, Vlastimil Zavřel, Milan Pitkin, Jakub Wehrenberg, Markéta Procházková, Šárka Vaňková, Eva Burešová  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 26. 8. 2019 Svátek má Luděk
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz