Informace    

Ostatní (divadlo)

fb  Sdílet


Krátký popis upravit informace o pořadu

Celkem 1O finalistů z České republiky a 3 ze Slovenské republiky postoupili koncem roku do finále dětské pěvecké soutěže Sanremo Junior CZ/SK. Výběr probíhal v několika kolech a jak říká sama Leona Machálková, která byla jednou z poroty “Nebylo to vůbec jednoduché. Během několika dnů jsem slyšela mnoho velmi talentovaných dětí. Postoupit ale mohl opravdu jen omezený počet. Kdyby záleželo jen na mě, asi by jich postoupilo víc… ”

Těchto 13 dětí během listopadu 2017 až února 2018 čekají velké přípravy na finálový večer Sanremo Junior CZ, který se uskuteční 21. února v pražském divadle Hybernia. Během večera vystoupí nejen se svou soutěžní písní, ale čekají je i další společné písně. Dále také vystoupí mnoho známých osobností. To vše za doprovodu Bon Art Pops Orchestra, který je složen výhradně z žen. Na finálovém večeru Sanremo Junior CZ, se orchestr sejde v obsazení big bandu, doplněný dřevěnými dechovými nástroji, kompletními smyčci, rozšířenou rytmickou sekcí a bude hrát pod taktovkou jediného muže a tím je velmi zkušený a sympatický dirigent Martin Hybler.

Celým večerem, během kterého kromě finalistů vystoupí také Helena Vondráčková, Michal Hrůza, Anna K. , Radim Schwab, Leona Machálková, Genny Ciatti, bude provázet stejně jako v minulém roce Jan Čenský.

21.února od 18:00 se v pražském divadle Hybernia uskuteční finálový večer,během něhož odborná porota vybere jediného vítěze. V odborné porotě zasednou například Anna K, Helena Vondráčková, Leona Machálková, Miro Žbirka, Jaroslav Svěcený, Janis Sidovský, Michal Klein, Michaela A. Dobrovolná, Radim Schwab, František Drs, Miroslav Michálek a Hana Petřinová. Jeden vítěz z České republiky a jeden ze Slovenské republiky pak pojedou v třetím dubnovém týdnu reprezentovat Českou a Slovenskou republiku v italském lázeňském městě Sanremo, v jedné z nejprestižnějších mezinárodních dětských soutěží pro zpěváky a zpěvačky ve věku 6–15 let, kteří vystoupí s vybranou písní za doprovodu živého 39 člennéhoor­chestru a utkají se se zpěváky z dalších zemí. Pořadatelem Sanremo Junior je společnost Kismet, která je již dobře známá po celém světě prostřednictvím GEF – the World Creativity Festival in Schools. Kismet v roce 2018 bude organizovat již devátý ročník této mezinárodní pěvecké soutěže pro sólisty, která dává důraz na šíření hudby a zpěvu mezi mladými jednotlivci a snaží se jim dát možnost okusit hudbu s odborníky v mezinárodním a multietnickém prostředí. Už to, že zpěváci vystoupí s živým orchestrem, je na světě téměř unikát.
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 19. 1. 2019 Svátek má Doubravka
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz