Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
Muzikál
V divadlech od 12.9.2013

fb  Sdílet


Motto
I v džungli se vyprávějí příběhy.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Nejpodivnější je příběh lidského mláděte, jehož život mohl být kratší než pád srpnové hvězdy.
Ale džungle ho přijala a dala mu jméno Mauglí…
Po velkém úspěchu předchozího muzikálu Robin Hood přichází osvědčená autorská dvojice Ondřej Soukup – Gabriela Osvaldová s dalším rodinným tématem muzikálu. Se sympatickou nadsázkou vyprávěný příběh vychází z Kiplingových Knih džunglí a spolu s hlavním hrdinou zavádí diváky do pestrého světa nebezpečné i čarokrásné džungle, který je výstižným obrazem spíše naší lidské společnosti než té zvířecí.
Muzikál o přátelství, lásce, ale i o boji o přežití provází kromě nápadité hudby Ondřeje Soukupa a vtipných textů Gabriely Osvaldové také neotřelá režie mladého režijního tandemu SKUTR, která diváky překvapuje efektními výrazovými prostředky sahajícími až ke špičkovým akrobatickým číslům. Ve výpravné show se objeví ti nejlepší umělci, schopní suverénně zvládat vysoké nároky na zpěv, herectví i tanec. Nezapomenutelný zážitek slibují rovněž kostýmy naší přední výtvarnice Simony Rybákové a scénografie Jakuba Kopeckého.

Herci Jan Cina, Petr Kolman, Jiří Korn, Michaela Doubravová, Brigita Cmuntová, Lucia Šoralová, Vendula Příhodová, Michal Pleskot, Peter Strenáčik, Csongor Kassai, Ondřej Nosálek, Jan Kříž, Juraj Čiernik, Zbyněk Fric, Petr Vančura, Roman Tomeš, Jiří Zonyga, Jan Kaštovský, Vladimír Marek, Jan Vlas, Richard Tesařík, Petr Opava  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 21. 5. 2019 Svátek má Monika
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz