Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
činohra, 80 min., od 18 let
V divadlech od 16.1.2011

fb  Sdílet


Motto
Komedie nejen o chlapech - nejen pro ženy.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Právě měla začít svatební hostina. Sál místního kulturáku je načančaný, stoly jsou plné jídla a pití. Místo nevěsty a ženicha ale přitáhnou do sálu tři potlučení chlapi (Stavros, Fistach a Robal) polomrtvého Tretina.

Velmi svižná a zábavná situační komedie sleduje snahu sedmi zcela odlišných mužů pochopit v čem tkví jejich živočišná podstata. Jsou odsouzeni k tomu být náchylní k násilí? Jsou odsouzeni k tomu být citově negramotní a jako takoví nikdy nepochopit podstatu ženy? V dialozích se střetávají i zcela protichůdné pohledy na ženy a na partnerské vztahy; zatímco jeden je alfa-samcem zplozeným k plození, druhý je biolog a vidí vše vědecky, což je pro třetího, čerstvě ženatého otce malé holčičky zase příliš skeptické. Skutečně je rozdíl mezi těmito muži přímo úměrný poměru jejich hladiny testosteronu?

Na otázky, na které se ptají postavy Testosteronu, se často ptáme i my a to bez ohledu na to, jsme-li muži nebo ženy. Pátrání po odpovědích, se kterými bychom byli spokojeni je vždy dvojlomné; je to současně velmi zábavné i osudově závažné. Stejně tak i Testosteron není jen komedií napsanou k zábavě diváků. Její postavy se ponoří i do filosofické roviny tématu, kde poodhalují pravdu o sobě a svých dosavadních a současných vztazích. Takto nabyté informace je poznamenávají na celý život.

Herci Jan Novotný, Jan Zadražil, Jiří Racek, Jan Hofman, Petr Jeništa, Jaromír Nosek, Vojtěch Štěpánek  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 21. 5. 2018 Svátek má Monika
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz