Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
činohra, 180 min.
V divadlech od 15.10.2012

fb  Sdílet


Motto
O tomhle muzikálu se říká, že je napsaný s takovou lehkostí, že by podle něj mohla vzniknout příručka, jak psát chytrý a vtipný muzikál.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Jak se z umývače oken stát ředitelem? Není lepší rady než zhlédnout americký muzikál Jak udělat kariéru snadno a rychle, který jako první premiéru nové sezony uvádí Divadlo na Vinohradech. Muzikál napsali podle knihy Shepherda Meada Frank Loesser a Abe Burrows.
Vypráví příběh ambiciózního mladíka J. P. Finche, který se začte do příručky zaručující úspěch ve světě velké firmy. Postup po kariérním žebříčku mu však komplikují okolnosti, s nimiž příručka nepočítá - ředitel firmy, jeho nafoukaný synovec, a také půvabná sekretářka Rosemary.

Herci Michal Novotný, Barbora Poláková, Jaromír Meduna, Jana Stryková, Kateřina Brožová, Pavel Batěk, Pavel Rímský, Jiří Čapka, Jaroslav Satoranský, Simona Postlerová, Jana Malá, Lucie Juřičková, Lucie Polišenská, Jiří Plachý, Daniel Bambas, Marek Holý, Jan Holík, Martin Davídek, Lukáš Příkazký, Pavlína Matiová, Veronika Stýblová  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 15. 9. 2019 Svátek má Jolana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz