Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
činohra
V divadlech od 3.6.2009

fb  Sdílet


Motto
Tématem hry Narrentanz je revoluce, jako formu zvolil autor frašku: gubernátor vydělává na penězích, poskytovaných gubernii vládou na potírání revoluce.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Problém je v tom, že v gubernii se žádná revoluce nekoná. Anarchisti si ji totiž vybrali jako oázu klidu a se sebezapřením dbají o dodržení této zásady. Když přidáme paní gubernátorovou zamilovanou do vůdce anarchistů, Žida vydržujícího na studiích křesťana, zkorumpované úředníky a domnělé i pravé revizory z Petrohradu, je zaděláno na grandiózní komedii.
Autor těchto možností také vrchovatě využívá. Bláznivé situace vrší do rafinované, mnohokrát překvapivě vystupňované zápletky. Dialogy barvitých postav jsou plné sarkastických bonmotů. Zkrátka tahle "revoluce" v ruské gubernii vás zcela jistě pobaví.

Herci Martin Zahálka, Zlata Adamovská, Ivan Řezáč, Marta Vančurová, Pavel Batěk, Svatopluk Skopal, Michal Novotný, Daniel Bambas, Martin Davídek, Andrea Elsnerová, Pavel Rímský, Lucie Juřičková, Filip Tomsa, Oldřich Vlach, Jaromír Meduna, Ladislav Frej, Jiří Žák  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 14. 10. 2019 Svátek má Agáta
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz