Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
činohra

fb  Sdílet


Motto
Pohádka, která u dětí propadla.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Ohlasy dobového tisku

Umělecká společnost "Lipany" zavítala do Rokycan prvně. Zejména dítky nemohly se již jejího příjezdu dočkati. Je nám však s lístostí konstatovati, že kus J. Cimrmana "Posvícení v rasovně" byl pro malé i velké rozčarováním. Mnozí opustili sál pro nevolnost. A tak výkřik jednoho z diváků "Již nikdy Lipany!" přijala rokycanská kulturní obec s povděkem.
Rokycanský Kurýr, 1904

Náš venkov přijímal odedávna služebníka Thalie s otevřenou náručí, zvláště když k němu hovořil rodnou řečí. Že se takového přijetí nedostalo p. Cimrmanovi a jeho hereckému ansámblu, nelze se diviti. Jak také mohlo dopadnouti představení "Ježibaba a Zlatovláska", když si většina diváků doposledka nebyla jista, která je která. P. Cimrman by měl angažovati umělkyně mladší, jež by byly s to věrohodně role princezen apod. sehráti. Ani ve druhé pohádce "Babička se svátku nedožila" nebyla paní L. B. v roli Karkulky sympatická. Spontánním potleskem, který se ozval, když konečně zmizela ve vlkových útrobách, by se neměla tak zkušená umělkyně nechat oklamati.
Nové Jičínsko, 1907

Zmizení 12 kusů slepic, 2 krocanů a 4 husí po hostování kočující společnosti p. J. C. ve Zdislavicích bylo hlášeno četnické stanici ve Vlašimi. O výsledku šetření budeme čtenáře informovati.
Ruch pod Blaníkem, 1902

Herci Petr Brukner, Jan Hraběta, Bořivoj Penc, Miloň Čepelka, Marek Šimon, Jan Kašpar, Jaroslav Weigel, Zdeněk Svěrák, Václav Kotek, Genadij Rumlena  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 16. 10. 2019 Svátek má Havel
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz