Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
Muzikál

fb  Sdílet


Motto
Výpravný muzikál pro velké i malé.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Kultovní filmová legenda ožije na jevišti Kongresového centra Praha a přinese spoustu scénických kouzel, magických triků a hlavně všechny hity ze slavné předlohy Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. „Hajný je lesa pán“, „Dumky, žalky“, „Šupy dupy dup“ anebo „Pramen zdraví z Posázaví“ znovu zazní v romantickém příběhu, kde vládnou duchové a láska. Do muzikálové verze přibylo i mnoho dalších nejoblíbenějších písniček jako „Není nutno“, „Dělání“, „Elektrický valčík“, „Když se zamiluje kůň“ aj.

V ospalé vesničce Brtnice přijdou tamější ochotníci s nápadem. Před čtyřiceti lety se na jejich hradě natáčel slavný film Ať žijí duchové. Proč toho nevyužít a nesehrát známou hudební komedii v létě pod širým nebem? Ředitel školy sepíše divadelní adaptaci a požádá o pomoc studenty pražské DAMU, kteří si letos místo sjíždění Vltavy můžou v létě zazkoušet – hurá! Všichni, kromě jejich profesora to berou jako happening. Přes počáteční nedůvěru mezi ochotníky a studenty vše spěje k očekávané premiéře. Romantický příběh se prolíná se skutečným životem. A tak se představitelka Leontýnky nakonec doopravdy zamiluje do kluka, který hraje Dlouhého Jendu, a rozpadající se zříceninu hradu Brtník zachrání místo skřítků tesařů tajemná šlechtična. Je živá, nebo je to duch? Hranice mezi reálným životem a pohádkou jsou tenčí než pavučina. A den je tak slunečný!

Herci Hana Holišová, Ivana Korolová, Petra Vraspírová, Jaromír Dulava, Vladimír Kratina, Václav Kopta, Jiří Korn, Zbyšek Pantůček, Michal Suchánek, Bronislav Kotiš, Oldřich Kříž, Richard Genzer, Viktor Limr, Dana Batulková, Miluše Bittnerová, David Gránský, Pavel Režný, Jiří Langmajer, Roman Vojtek, Chantal Poullain, Adéla Gondíková, Štěpánka Křesťanová, Miroslava Pleštilová, Lukáš Pečenka, Milan Peroutka, Tomáš Smička, Barbora Skočdopolová, Barbora Šampalíková, Ondřej Bábor, Filip Hořejší, Michaela Dostálková, Felicita Prokešová, Kateřina Klausová, Berenika Suchánková, Martina Černá, Karolína Krejčová, Martin Hejný, Petr Ryšavý  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 18. 7. 2019 Svátek má Drahomíra
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz