Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
Muzikál
V divadlech od 4.11.2009

fb  Sdílet


Motto
Kamarádi do deště se vrací jako Děti Ráje!

Krátký popis upravit informace o pořadu
Muzikál o tom, jak jedna písnička ve víru diskotékového třeštění rozdělila Evu a Michala a jak je zase dala dohromady. Důvěrně je znáte. Buď to byly písničky vašeho mládí, nebo mládí vašich dětí či rodičů. Nestárnou, jsou tady pořád. Možná vás i štvou, ale určitě je zbožňuje někdo, koho znáte. Samy si říkaly o muzikál. Tak jsme to zkusili!

Herci Iveta Bartošová, Sagvan Tofi, Lukáš Vaculík, Brano Polák, Martin Zouhar, Michael Foret, Michaela Nosková, Bořek Slezáček, Jan Kříž, František Pytloun, Tomáš Löbl, Petr Poláček, Tereza Aster Vágnerová, Michaela Sejnová, Petra Doležalová, Genny Ciatti, Hana Kubinová, Martina Cerhová, Monika Kubínová, Lucie Pospíšilová, Soňa Pínová, Martin Bačkovský, Jan Hönig, Marie Horváthová, Barbora Rajnišová, Patrick Plešinger, Peter Veslár, Rudolf Mašata, Josef Havrda, Zdeněk Roza, Jaroslav Klein, Josef Štágr, Jaroslav Nicolas Milíček, Robert Hlavatý, Roman Duda, Vít Bečvář, Kateřina Huková, Marek Kašparovský, Ondřej Havel, Hedvika Dolejšová, Radek Fišer, Věra Vodičková, David Maule, Milan Františák, Michaela Novotná, Martina Fantová, Zdeňka Pijanová, Lenka Hrabovská, David Bouša, Radim Pátek  

WWW  O hře


Popis
Písničky Františka Janečka, Michala Davida, Zdeňka Bartáka a skupiny Kroky hrají v muzikálu Sagvana Tofiho hlavní roli.
Možná je tenhle příběh, který začal na diskotéce v 80. letech i vaším příběhem. Trocha romantiky, maličko nostalgie, humor, zábava, ale i nadhled. Mládí bez ohledu na to, kolik vám dneska je. Čas na blbnutí je vždycky, zvlášť když k tomu hrají Decibely lásky, Poupata, Nonstop, Největší z nálezů a ztrát, Pár přátel, Každý mi Tě lásko závidí a další ze třiceti legendárních písní.

Režie se ujal Petr Novotný, renomovaný muzikálový režisér, jehož inscenace se staly legendami. Za všechny jmenujme Jesus Christ Superstar, Les Misérables – Bídníci nebo Miss Saigon.

Hudební aranžmá má na starosti Michal Dvořák, někdejší člen legendární skupiny Lucie a dnes úspěšný skladatel.
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 17. 2. 2019 Svátek má Miloslava
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz