Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
Muzikál
V divadlech od 11.11.2010

fb  Sdílet


Motto
Jesus Christ Superstar začíná psát v Česku novou historii.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Dlouho očekávaná událost je tady! Po dlouhých měsících příprav se v předpremiérách představil muzikál Jesus Christ Superstar prvním divákům! V nové scéně, kostýmech, úžasném light designu a především s excelentními výkony všech protagonistů. Ty kteří si s tímto muzikálem spojují jméno Kamil Střihavka jistě nepřekvapí, že se s ním setkají i v novém zpracování Hudebního divadla Karlín. A nejen s ním.

Muzikál / rockovou operu Jesus Christ Superstar vytvořili textař Tim Rice a skladatel Andrew Lloyd Webber již v roce 1969. Vypráví o posledních 7 dnech Ježíše Krista od jeho příchodu do Jeruzaléma až po ukřižování. Protože producenti měli strach z reakce věřících a církve, vydali nejprve písničky z muzikálu na gramofonovém albu. Až pak byl muzikál uveden živě na Broadwayi a později i v londýnském West Endu. O čtyři roky později vznikl podle divadelního muzikálu slavný film v režii Normana Jewisona. Novější filmové zpracování je z roku 2000 (režie: Nick Morris).

S muzikálem Jesus Christ Superstar se české publikum nesetká poprvé, v Praze byl uveden již 24. července 1994 v divadle Spirála.

Premiéra resp. dvě slavnostní premiéry nového zpracování muzikálu Jesus Christ Superstar se uskutečnily 11. a 12. Listopadu v Hudebním divadle Karlín.

Herci Jan Toužimský, Michael Skořepa, Pavel Polák, Václav Noid Bárta, Bára Basiková, Dasha, Jiří Korn, Ondřej Brzobohatý, Lukáš - Hynek Krämer, Radek Seidl, Jindřich Vobořil, Jaromír Klein, Jiří Mach, Peter Strenáčik, Jaromír Holub  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 10. 12. 2019 Svátek má Julie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz