Divadlo Gong


Název kulturního zařízení:Divadlo Gongobrazek
Adresa:Sokolovská 191   mapa
Obec:Praha 9
PSČ:190 00
Okres:Praha (kina, divadla, kluby)
GPS:N 50° 06.424 E 14° 29.306
Telefon pro rezervace:266 311 629
Web:www
Další web:Stránky divadla
Doprava:SPOJENÍ: metro B - Českomoravská, tram. 14 a 16 do stanice Divadlo Gong


Program: Divadlo Gong, Praha 9

dnesPetr Kocman & Band + hostéPetr Kocman & Band + hosté
koncert
 19:30
29. 3.
st
Èochtan vypravujeČochtan vypravuje (hostuje Divadelní společnost Josefa Dvořáka)
ostatní (divadlo)
R: R. Fleischer H: K. Gult, J. Veit, S. Topinková alt., ...
Na motivy hry V+W Divotvorný hrnec .19:30
30. 3.
čt
 Stínadla se bouří
činohra
R: O. Lážnovský
Druhý díl kultovní klukovské románové trilogie navazující na s úspěchem uváděnou první část - Záhada hlavolamu. 10:00
30. 3.
čt
Èeská country ¾ijeČeská country žije
folk-country
Taxmeni, Rekonvalescence, Martin Javůrek
 19:30
31. 3.
 Lakomá Barka
dětské divadlo
 10:00
31. 3.
 Ruské loto (hostuje Divadlo AHA!)
ostatní (divadlo)
R: V. Štěpánek H: M. Mazal, V. Svobodová, R. Klučka, ...
 19:30
1. 4.
so
 Dobrodružství kocoura Modroočka
dětské divadlo
Poetická hudební pohádka o tom, jak jeden kočičí kluk poznával svět.15:00
1. 4.
so
 Airy Fairy 2017
ostatní akce
 19:00
4. 4.
út
Dobrodru¾ství Toma SawyeraDobrodružství Toma Sawyera
dětské divadlo
R: V. Štěpánek H: K. Nohýnek, V. Hadraba, N. Topinková, ...
Svižná a humorná adaptace slavné knížky je především oslavou dětství a hrdinských klukovských snů.10:00
4. 4.
út
 Halina Pawlovská: Strašná nádhera aneb „Co vždycky zabere na muže“
ostatní akce / talk show
 19:30
5. 4.
st
 (ne)bezpečná (ko)média
dětské divadlo
 10:00
5. 4.
-
6. 4. 
 Předškoláček
ostatní (divadlo)
 14:00
6. 4.
čt
 Devatero pohádek aneb Páté přes deváté
dětské divadlo
 10:00
7. 4.
 Lakomá Barka
dětské divadlo
 10:00
8. 4.
so
 Míša Kulička
dětské divadlo
Příběhy malého nezbedného medvídka Míši Kuličky, jeho mámy medvědice Barbory a chalupníka Vasila.15:00
8. 4.
so
 Z Čech až do Orientu II, aneb křížem krážem s lampou
balet/tanec
 20:00
9. 4.
ne
 Černá hodinka velikonoční

Šporkovo Trio, David Kraus, Filip Sychra, ...
 19:30
10. 4.
po
 Stínadla se bouří
činohra
R: O. Lážnovský
Druhý díl kultovní klukovské románové trilogie navazující na s úspěchem uváděnou první část - Záhada hlavolamu. 10:00
10. 4.
po
 Radek Tomášek se skupinou
koncert
 14:00
10. 4.
po
S Pydlou v zádechS Pydlou v zádech (hostuje Divadelní společnost Josefa Dvořáka)
činohra
H: M. Hrubešová, R. Trtík, K. Gult
Obnovená premiéra úspěšné semaforské komedie autorů Pavla Fialy a Josefa Dvořáka.19:30
11. 4.
út
MauglíMauglí
dětské divadlo
R: M. Pokorný H: V. Hadraba, R. Klučka, M. Mazal, ...
Hudební komedie pro děti od 5 let.10:00
11. 4.
út
 Všivák lázeňský (hostuje Divadelní spolek Post Scriptum)
činohra
 19:30
12. 4.
st
O pejskovi a koèièceO pejskovi a kočičce
dětské divadlo
R: M. Pokorný H: K. Viktorinová, V. Hadraba, Z. Hadrabová, ...
Poetické a veselé vyprávění Josefa Čapka o trochu nemotorném Pejskovi a vychované Kočičce netřeba představovat ani...10:00
12. 4.
st
Posezení u cimbáluPosezení u cimbálu
taneční zábava
 19:00
13. 4.
čt
 Marcela Voborská a Helena Maršálková v pořadu „Jak je neznáte“
koncert
Marcela Voborská, Ondřej Paska
 19:30
18. 4.
út
 Dobrodružství kocoura Modroočka
dětské divadlo
Poetická hudební pohádka o tom, jak jeden kočičí kluk poznával svět.10:00
18. 4.
út
Robert Køes»an a Druhá trávaRobert Křesťan a Druhá tráva
bluegrass / country   ČR
Druhá tráva je česká bluegrassová skupina. Založili ji v roce 1991 textař, zpěvák a kytarista Robert Křesťan a banjista...19:30
19. 4.
st
 Záhada hlavolamu
činohra
Kultovní klukovský napínavý román s hororovými prvky, strhující hledání tajemného ježka v kleci, válka o moc ve...10:00
19. 4.
st
HarlemaniaHarlemania
jazz-blues
 19:30
20. 4.
čt
 Elektrický Emil
činohra
Pohádka podle skutečného příběhu vysočanské superhvězdy - Emila Kolbena.10:00
20. 4.
čt
Monology vagínyMonology vagíny (hostuje Intimní divadlo Dáši Bláhové)
ostatní (divadlo)
H: A. Polívková, M. Sajlerová
Představení hrajeme úspěšně čtvrtým rokem. Bez velké reklamy.19:30
21. 4.
 Míša Kulička
dětské divadlo
Příběhy malého nezbedného medvídka Míši Kuličky, jeho mámy medvědice Barbory a chalupníka Vasila.09:00
21. 4.
 Romeo a Julie
ostatní (divadlo)
 10:30
22. 4.
so
 Přednáška PhDr. Marty Foučkové
přednáška
 14:00
23. 4.
ne
 Koncert žáků nástrojových oborů Hudební školy Yamaha
koncert
 14:00  17:00
24. 4.
po
 Dášeňka čili život štěněte
dětské divadlo
 10:00
24. 4.
po
Zdenìk Izer a autokolektivZdeněk Izer a autokolektiv
talk show
 19:30
25. 4.
út
 Pavel Žalman Lohonka a spol
koncert
 19:30
26. 4.
st
 JAK [žil] VERNE
dětské divadlo
 10:00  14:15
27. 4.
čt
Kubula a Kuba KubikulaKubula a Kuba Kubikula
dětské divadlo
R: M. Pokorný H: J. Škvrna, J. Šantroch, J. Stich, ...
Mrzne až praští a medvědář Kuba Kubikula se s medvídkem Kubulou vydávají na dobrodružné putování světem.10:00
27. 4.
čt
 František Nedvěd se skupinou Tie Break

 19:30
28. 4.
Trampoty kmotry Li¹ky aneb Kdo je nejhloupìj¹í?Trampoty kmotry Lišky aneb Kdo je nejhloupější?
dětské divadlo
R: M. Pokorný H: P. Zeman Bečková, V. Hadraba, R. Klučka, ...
V pohádkách je možné úplně všechno.10:00

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 28. 3. 2017 Svátek má Soňa
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz