Divadlo Gong


Název kulturního zařízení:Divadlo Gongobrazek
Adresa:Sokolovská 191   mapa
Obec:Praha 9
PSČ:190 00
Okres:Praha (kina, divadla, kluby)
GPS:N 50° 06.424 E 14° 29.306
Telefon pro rezervace:266 311 629
Web:www
Další web:Stránky divadla
Doprava:SPOJENÍ: metro B - Českomoravská, tram. 14 a 16 do stanice Divadlo Gong


Program: Divadlo Gong, Praha 9

dnes JAK [žil] VERNE
dětské divadlo
 10:00  14:15
27. 4.
čt
Kubula a Kuba KubikulaKubula a Kuba Kubikula
dětské divadlo
R: M. Pokorný H: J. Škvrna, J. Šantroch, J. Stich, ...
 10:00
27. 4.
čt
 František Nedvěd se skupinou Tie Break

 19:30
28. 4.
Trampoty kmotry Li¹ky aneb Kdo je nejhloupìj¹í?Trampoty kmotry Lišky aneb Kdo je nejhloupější?
dětské divadlo
R: M. Pokorný H: P. Zeman Bečková, V. Hadraba, R. Klučka, ...
V pohádkách je možné úplně všechno.10:00
3. 5.
st
 Dášeňka čili život štěněte
dětské divadlo
 10:00
3. 5.
st
Pocta trampské písniPocta trampské písni
folk-country
Pacifik, Kamarádi Staré řeky, Jitka Vrbová, ...
 19:30
4. 5.
čt
 JAK [žil] VERNE
dětské divadlo
 10:00
5. 5.
 Romeo a Julie
ostatní (divadlo)
 10:00
9. 5.
út
 Všivák lázeňský (hostuje Divadelní spolek Post Scriptum)
činohra
 19:30
10. 5.
st
MauglíMauglí
dětské divadlo
R: M. Pokorný H: V. Hadraba, R. Klučka, M. Mazal, ...
Hudební komedie pro děti od 5 let.10:00
10. 5.
st
Posezení u cimbáluPosezení u cimbálu
taneční zábava
 19:00
11. 5.
čt
 Záhada hlavolamu
činohra
 10:00
11. 5.
čt
Hop TropHop Trop
trampská píseň   ČR
Když se v roce 1981 objevila na tehdy největším festivalu folkové, trampské a country hudby Porta trojice hudebníků...19:30
15. 5.
po
 Dobrodružství kocoura Modroočka
dětské divadlo
 10:00
16. 5.
út
 Vojta „Kiďák“Tomáško - Narozeninový recitál
koncert
 19:30
17. 5.
st
 Elektrický Emil
činohra
 10:00
17. 5.
st
Bob Zajíèek a Classic jazz CollegiumBob Zajíček a Classic jazz Collegium
jazz-blues / beseda
Classic Jazz Collegium
 19:30
18. 5.
čt
Kubula a Kuba KubikulaKubula a Kuba Kubikula
dětské divadlo
R: M. Pokorný H: J. Škvrna, J. Šantroch, J. Stich, ...
 10:00
18. 5.
čt
MarienMarien
folk-country   ČR
Pardubická folková kapela19:30
19. 5.
 Míša Kulička
dětské divadlo
 10:00
19. 5.
FontánaFontána
taneční hudba   ČR
TANEČ.ORCH.19:30
20. 5.
so
 Taneční večer studia Naima
balet/tanec
 19:30
21. 5.
ne
 Koncert žáků předškolních oborů Hudební školy Yamaha
koncert
 09:00  11:00  15:00  17:00
22. 5.
po
 Romeo a Julie
ostatní (divadlo)
 10:00
22. 5.
po
 Josef Fousek v pořadu Zkrátka bez pozlátka
koncert
Písničkový recitál.19:30
23. 5.
út
Dobrodru¾ství Toma SawyeraDobrodružství Toma Sawyera
dětské divadlo
R: V. Štěpánek H: K. Nohýnek, V. Hadraba, N. Topinková, ...
 10:00
23. 5.
út
Monology vagínyMonology vagíny (hostuje Intimní divadlo Dáši Bláhové)
ostatní (divadlo)
H: A. Polívková, M. Sajlerová
Představení hrajeme úspěšně čtvrtým rokem. Bez velké reklamy.19:30
24. 5.
st
 Lakomá Barka
dětské divadlo
 10:00
24. 5.
st
 Ivan Vyskočil: Blbá hra aneb Křtiny v Hřbvích (hostuje Divadlo Rodu Vejvodů)
ostatní (divadlo)
 19:30
25. 5.
čt
O pejskovi a koèièceO pejskovi a kočičce
dětské divadlo
R: M. Pokorný H: K. Viktorinová, V. Hadraba, Z. Hadrabová, ...
 10:00
29. 5.
po
 (Ne)bezpečná (ko)média
dětské divadlo
 10:00
29. 5.
po
 Ruské loto (hostuje Divadlo AHA!)
ostatní (divadlo)
R: V. Štěpánek H: M. Mazal, V. Svobodová, R. Klučka, ...
 19:30
30. 5.
út
 JAK [žil] VERNE
dětské divadlo
 10:00
31. 5.
st
 Stínadla se bouří
činohra
R: O. Lážnovský
 10:00

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 26. 4. 2017 Svátek má Oto
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz