Divadlo Kampa


Název kulturního zařízení:Divadlo Kampa
Adresa:Nosticova 634   mapa
Obec:Praha
PSČ:118 00
Okres:Praha (kina, divadla, kluby)
GPS:N 50° 05.057 E 14° 24.423
Web:www


Program: Divadlo Kampa, Praha

29. 3.
st
 Požíračka mrtvol a jiné příšernosti
činohra
 19:30
30. 3.
čt
 Paralelní vesmíry (hostuje Divadlo Na hraně)
ostatní (divadlo)
Cenami ověnčené, svěží, vtipné i dojemné, ale hlavně chytře napsané romance z pera jednoho z nejnadanějších mladých...19:30
31. 3.
 Du-Chanson
ostatní (divadlo)
Večer autorských šansonů. Zhudebněné básně.19:30
1. 4.
so
 Honza a lesní skřítek (hostuje Divadelní sdružení Cylindr)
dětské divadlo
 15:00
1. 4.
so
 Škola Malého stromu (hostuje Divadelní sdružení Cylindr)
činohra
Dramatizace stejnojmenné knížky o malém Indiánovi, jehož prarodiče ho učí indiánské moudrosti - porozumění a lásce ke...18:00
2. 4.
ne
Dìvèátko MomoDěvčátko Momo (hostuje Divadelní sdružení Cylindr)
loutkové divadlo
R: I. Dušková H: P. Bílková, I. Dušková
Napínavý příběh malého děvčátka Momo, které zachrání svět před lstivými šedivými muži - zloději času.16:00
2. 4.
ne
 Chci, abych chtěla žít (hostuje Studio Citadela)
činohra
H: I. Hessová, A. Štréblová, A. Marečková, ...
 20:00
3. 4.
po
Ty dvì, které obìdvajíTy dvě, které obědvají
činohra
H: N. Burger, V. Kužílková, A. Polic
Znáte ten pocit, když se vám zavaří hlava plná myšlenek? Sníte je? Co se stane, když se v hrnci potkají Ema a Eli,...19:30
4. 4.
út
 Upír ve sklepě (hostuje Divadlo Blama)
činohra
 19:30
5. 4.
st
 Paralelní vesmíry (hostuje Divadlo Na hraně)
ostatní (divadlo)
Cenami ověnčené, svěží, vtipné i dojemné, ale hlavně chytře napsané romance z pera jednoho z nejnadanějších mladých...19:30
7. 4.
 Anna Karenina Premiéra
činohra
R: I. Dušková H: P. Drtinová, A. Dušková, P. Herold, ...
Vášnivý příběh o niterné podstatě lásky.19:30
8. 4.
so
 Kvak a Žbluňk - Dva kvamarádi (hostuje Divadelní sdružení Cylindr)
dětské divadlo
 15:00
8. 4.
so
 Země je placatá, jinak tě zabiju! (hostuje Divadelní sdružení Cylindr)
činohra
Crazy komedie s písničkami o jedné výzkumné námořní výpravě, která se odváží až na samý okraj naší planety.18:00
9. 4.
ne
 Dědeček Oge (hostuje Divadelní sdružení Cylindr)
činohra
Příběh posledního šibiřského šamana.16:00
10. 4.
po
 Hrabě 2.15: Bez dechu (hostuje Divadlo Na hraně)
činohra
H: M. Jansová, P. Besta, P. Kryl, ...
Zádušní kabaret z díla Václava Hraběte.19:30
11. 4.
út
 ... pozvi mne dál (hostuje Divadelní spolek Proměna)
činohra
Čtyři stárnoucí ženy, čtyři přístupy k životu, které přinášejí různé otázky. Necelá hodina představení přináší různé...16:30
11. 4.
út
VlnyVlny
činohra
H: N. Burger
Monodrama herečky Nataši Burger o mnoha polohách ženy a vztazích- k sobě samotné i k mužům.19:30
12. 4.
st
 Anna Karenina
činohra
R: I. Dušková H: P. Drtinová, A. Dušková, P. Herold, ...
Vášnivý příběh o niterné podstatě lásky.19:30
17. 4.
po
 Duše K - tentokrát se Stanislavem Dvořákem
beseda
 19:30
18. 4.
út
 Požíračka mrtvol a jiné příšernosti
činohra
 19:30
19. 4.
st
 Bezoár s rukolou (hostuje IMPRO Samé vody)
ostatní (divadlo)
 19:30
20. 4.
čt
 Štěkání (hostuje Divadelní sdružení Cylindr)
ostatní (divadlo)
 19:30
21. 4.
 Vanilková džungle (hostuje Divadlo Na hraně)
ostatní (divadlo)
H: D. Toniková
Provokativní one woman show o křehkém dospívání jedné obyčejné holky a o lásce, kterou hledáme i tam, kde bychom neměli.19:30
21. 4.
 Budu všude kolem tebe (hostuje v: Loutkové divadlo v Opavě)
ostatní (divadlo)
 19:30
22. 4.
so
 Sněhurka a sedm trpaslíků (hostuje Teátr Víti Marčíka)
dětské divadlo
R: V. Marčík H: V. Marčík, P. Šmíd
Loutkové představení odehrávající se na komediantském voze, který se na chvíli stane královskou komnatou, pak hustým...10:00
22. 4.
so
 Benefice pro Lemniskátu
koncert
Hugo Tichý
 16:00
22. 4.
so
 Benefice pro Lemniskátu
koncert
Ondřej Smeykal
 19:00
23. 4.
ne
Malý princMalý princ (hostuje Divadelní sdružení Cylindr)
loutkové divadlo
H: A. Dušková, M. Dušek
Hudebně-divadelní představení podle knihy Antoina de Saint Exupéryho.16:00
23. 4.
ne
 „Písně na indiánskou notu“: Kabaret Tomsona Highwaye
varieté/kabaret
 19:30
24. 4.
po
 Požíračka mrtvol a jiné příšernosti
činohra
 19:30
25. 4.
út
Budu v¹ude kolem tebeBudu všude kolem tebe (hostuje Divadelní sdružení Cylindr)
činohra
R: I. Dušková H: L. Fáryová, L. Burdová, B. Kovalová, ...
Skutečné příběhy o bolesti a naději vyprávějí ženy-matky, které ztratily své děti.19:30
26. 4.
st
 Tonka Šibenice (hostuje Divadelní sdružení Cylindr)
činohra
Legendární příběh známé pražské prostitutky Antonie Havlové, řečené Tonky Šibenice, v režii Jaroslava Duška.19:30
27. 4.
čt
 Anna Karenina
činohra
R: I. Dušková H: P. Drtinová, A. Dušková, P. Herold, ...
Vášnivý příběh o niterné podstatě lásky.19:30
29. 4.
so
 Dobrodružné putování Ducha Ducháčka (hostuje Divadelní sdružení Cylindr)
dětské divadlo
 15:00
30. 4.
ne
 Malá vizita (hostuje Divadlo Vizita)
činohra
Pokaždé jinak, pokaždé totálně.19:30

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 28. 3. 2017 Svátek má Soňa
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz