Divadlo Metro na Národní třídě


Název kulturního zařízení:Divadlo Metro na Národní tříděobrazek
Další obrázky 5
Adresa:Národní 25   mapa
Obec:Praha 1
PSČ:110 00
Okres:Praha (kina, divadla, kluby)
GPS:N 50° 04.946 E 14° 25.086
Telefon pro rezervace:221 085 276
Web:www
Doprava:Metro B, tram 6, 9, 18, 21, 22, 23 stanice Národní třída.


Program: Divadlo Metro na Národní třídě, Praha 1

21. 10.
-
26. 10. 
Deja VuDeja Vu
černé divadlo
R: F. Kratochvíl Michal Urban H: K. Urbanová, M. Merunka, B. Kaplanová, ...
Obávám se dne, kdy vývoj technologie předčí vzájemné lidské vztahy. To potom svět bude mít GENERACI IDIOTŮ. (Albert...20:00
25. 10.
so
SextetSextet
činohra
R: G. Skála H: Z. Slavíková, V. Beneš, K. Urbanová, ...
Komedie o záludnostech života a možnostech, jak je vyřešit či alespoň změnit k lepšímu.15:00
26. 10.
ne
Krkono¹ské pohádkyKrkonošské pohádky (hostuje Malé divadlo)
dětské divadlo
R: V. Prýmek H: B. Mottlová, M. Maléř, P. Houška, ...
Divadelní zpracování slavného večerníčku.15:00
27. 10.
-
1. 11. 
Life is lifeLife is life
černé divadlo
R: M. Urban H: M. Merunka, N. Navrátil, P. Štěpánek, ...
V novém pojetí originálního černého divadla Františka Kratochvíla prožijete jeden obyčejný den a jeden možná trochu...20:00
28. 10.
út
Pøíhody vèelích medvídkùPříhody včelích medvídků (hostuje Divadlo Krapet)
dětské divadlo
R: Z. Tomeš H: I. Čermák, P. Vojtíšek, J. Kohout, ...
Brumda a Čmelda jsou malí čmeláci, které většina z nás jistě zná z televizních večerníčků.15:00
1. 11.
so
Ètyrlístek v pohádceČtyrlístek v pohádce (hostuje Divadlo D5)
dětské divadlo
R: L. Jeník H: D. Zábranská, J. Birgusová, L. Jeník, ...
 11:00
1. 11.
so
Kocourek ModrooèkoKocourek Modroočko (hostuje Divadlo Pohádek)
dětské divadlo
R: J. Untermüller H: F. Sychra, I. Čermák, L. Jeník, ...
Kocourek Modroočko je malé kotě, které se teprve učí pořádnému kočičímu životu.15:00
2. 11.
ne
Brouk PytlíkBrouk Pytlík (hostuje Divadlo Pohádek)
dětské divadlo
R: J. Galin H: P. Kozák, R. Stodůlka, Z. Bartošová, ...
Pohádka na motivy slavné knížky Ondřeje Sekory s písničkami plná dobrodružství slavného „všeuměla“ a...11:00
3. 11.
po
Zdenìk Izer - Furtluftdurch tourZdeněk Izer - Furtluftdurch tour
koncert
Zábavný program populárního baviče Zdeňka Izera, v němž se diváci setkají s jeho jedinečným a nezaměnitelným ...19:00
4. 11.
-
5. 11. 
Deja VuDeja Vu
černé divadlo
R: F. Kratochvíl Michal Urban H: K. Urbanová, M. Merunka, B. Kaplanová, ...
Obávám se dne, kdy vývoj technologie předčí vzájemné lidské vztahy. To potom svět bude mít GENERACI IDIOTŮ. (Albert...20:00
5. 11.
st
Ulice plná kouzelUlice plná kouzel
dětské divadlo
R: M. Urban H: M. Pánek, M. Merunka, L. Vydrzal, ...
Prožijete s hlavním hrdinou jeden obyčejný den.09:30
6. 11.
čt
Láska na tøiLáska na tři
činohra
R: G. Skála H: S. Nálepková, O. Vízner
Brilantní konverzační komedie.19:00
7. 11.
SextetSextet (hostuje v: Kulturní centrum Sadská)
činohra
R: G. Skála H: Z. Slavíková, V. Beneš, K. Urbanová, ...
Komedie o záludnostech života a možnostech, jak je vyřešit či alespoň změnit k lepšímu.19:00
7. 11.
-
8. 11. 
Deja VuDeja Vu
černé divadlo
R: F. Kratochvíl Michal Urban H: K. Urbanová, M. Merunka, B. Kaplanová, ...
Obávám se dne, kdy vývoj technologie předčí vzájemné lidské vztahy. To potom svět bude mít GENERACI IDIOTŮ. (Albert...20:00
8. 11.
so
O pejskovi a koèièceO pejskovi a kočičce (hostuje AHA)
dětské divadlo
R: M. Pokorný H: K. Bechnerová, V. Hadraba, Z. Růžičková, ...
Veselá hudební pohádka.11:00
8. 11.
so
Play StrindbergPlay Strindberg
činohra
R: G. Skála H: Z. Slavíková, J. Štěpnička, V. Beneš
Manželský trojúhelník, v němž postavy zápasí mezi sebou o své vlastní já.15:00
9. 11.
ne
 Bob a bobek na cestách (hostuje Divadlo Anfas Praha)
činohra
R: P. Mikeska H: M. Venigerová, V. Bajerová, P. Mikeška
Bob a Bobek, králíci z klobouku kouzelníka Pokustóna, se tentokrát vydávají na cestu kolem světa.15:00
9. 11.
ne
Monology vagínyMonology vagíny (hostuje Intimní divadlo Dáši Bláhové)
ostatní (divadlo)
H: A. Polívková, M. Sajlerová
Představení hrajeme úspěšně čtvrtým rokem. Bez velké reklamy.19:00
11. 11.
út
Drahé tety a jáDrahé tety a já
činohra
R: G. Skála H: Z. Herfortová, J. Obermaierová, K. Urbanová, ...
Roztomilé staré dámy, neteř na vdávání, pečlivě utajovaný ženich a přepadení spořitelny.19:00
11. 11.
út
Play StrindbergPlay Strindberg (hostuje v: Střelnice)
činohra
R: G. Skála H: Z. Slavíková, J. Štěpnička, V. Beneš
Manželský trojúhelník, v němž postavy zápasí mezi sebou o své vlastní já.19:00
12. 11.
st
SextetSextet (hostuje v: Městské divadlo Chomutov)
činohra
R: G. Skála H: Z. Slavíková, V. Beneš, K. Urbanová, ...
Komedie o záludnostech života a možnostech, jak je vyřešit či alespoň změnit k lepšímu.19:00
12. 11.
-
15. 11. 
Life is lifeLife is life
černé divadlo
R: M. Urban H: M. Merunka, N. Navrátil, P. Štěpánek, ...
V novém pojetí originálního černého divadla Františka Kratochvíla prožijete jeden obyčejný den a jeden možná trochu...20:00
14. 11.
Ulice plná kouzelUlice plná kouzel
dětské divadlo
R: M. Urban H: M. Pánek, M. Merunka, L. Vydrzal, ...
Prožijete s hlavním hrdinou jeden obyčejný den.09:30
15. 11.
so
Maxipes FíkMaxipes Fík (hostuje Divadlo Špílberg)
dětské divadlo
R: L. Faruga
Legendární postava Maxipsa Fíka poprvé ožívá na jevišti.11:00
16. 11.
ne
 Pat a mat jedou na dovolenou (hostuje Divadlo Pohádek)
dětské divadlo
Představení nápaditě spojuje zdánlivě nespojitelné - animovaný loutkový flm a hraný projev se živými herci a vtipně...11:00
16. 11.
ne
Loupe¾ník RumcajsLoupežník Rumcajs (hostuje Docela velké divadlo)
dětské divadlo
R: J. Galin H: P. Erlitz, Z. Bartošová, L. Lavičková, ...
Slavnou pohádku Václava Čtvrtka o jičínském ševci a jeho přátelích.15:00
17. 11.
po
 Zimní příhody včelích medvídků (hostuje Divadlo Krapet)
koncert
 15:00
18. 11.
út
Ulice plná kouzelUlice plná kouzel
dětské divadlo
R: M. Urban H: M. Pánek, M. Merunka, L. Vydrzal, ...
Prožijete s hlavním hrdinou jeden obyčejný den.09:30
18. 11.
út
Deja VuDeja Vu
černé divadlo
R: F. Kratochvíl Michal Urban H: K. Urbanová, M. Merunka, B. Kaplanová, ...
Obávám se dne, kdy vývoj technologie předčí vzájemné lidské vztahy. To potom svět bude mít GENERACI IDIOTŮ. (Albert...20:00
19. 11.
st
SextetSextet
činohra
R: G. Skála H: Z. Slavíková, V. Beneš, K. Urbanová, ...
Komedie o záludnostech života a možnostech, jak je vyřešit či alespoň změnit k lepšímu.19:00
20. 11.
čt
Ulice plná kouzelUlice plná kouzel
dětské divadlo
R: M. Urban H: M. Pánek, M. Merunka, L. Vydrzal, ...
Prožijete s hlavním hrdinou jeden obyčejný den.09:30
20. 11.
čt
Play StrindbergPlay Strindberg (hostuje v: Dům kultury)
činohra
R: G. Skála H: Z. Slavíková, J. Štěpnička, V. Beneš
Manželský trojúhelník, v němž postavy zápasí mezi sebou o své vlastní já.19:30
20. 11.
-
22. 11. 
Deja VuDeja Vu
černé divadlo
R: F. Kratochvíl Michal Urban H: K. Urbanová, M. Merunka, B. Kaplanová, ...
Obávám se dne, kdy vývoj technologie předčí vzájemné lidské vztahy. To potom svět bude mít GENERACI IDIOTŮ. (Albert...20:00
22. 11.
so
Trampoty kmotry li¹kyTrampoty kmotry lišky (hostuje Docela velké divadlo)
dětské divadlo
R: M. Pokorný H: P. Zeman Bečková, V. Hadraba, R. Klučka, ...
Aneb Kdo je hloupější?11:00
23. 11.
ne
Jak se krotí princeznaJak se krotí princezna (hostuje Divadelní agentura Praha)
dětské divadlo
R: M. Pokorný H: P. Drtinová, K. Jačková, d. Košata, ...
Výpravná pohádka o rozmazlené princezně.11:00
23. 11.
ne
Krkono¹ské pohádkyKrkonošské pohádky (hostuje Malé divadlo)
dětské divadlo
R: V. Prýmek H: B. Mottlová, M. Maléř, P. Houška, ...
Divadelní zpracování slavného večerníčku.15:00
24. 11.
po
Play StrindbergPlay Strindberg (hostuje v: Dům kultury města Ostravy)
činohra
R: G. Skála H: Z. Slavíková, J. Štěpnička, V. Beneš
Manželský trojúhelník, v němž postavy zápasí mezi sebou o své vlastní já.11:00  19:00
25. 11.
út
Ulice plná kouzelUlice plná kouzel
dětské divadlo
R: M. Urban H: M. Pánek, M. Merunka, L. Vydrzal, ...
Prožijete s hlavním hrdinou jeden obyčejný den.09:30
25. 11.
-
27. 11. 
Deja VuDeja Vu
černé divadlo
R: F. Kratochvíl Michal Urban H: K. Urbanová, M. Merunka, B. Kaplanová, ...
Obávám se dne, kdy vývoj technologie předčí vzájemné lidské vztahy. To potom svět bude mít GENERACI IDIOTŮ. (Albert...20:00
26. 11.
st
Play StrindbergPlay Strindberg (hostuje v: Divadlo Bolka Polivky U22)
činohra
R: G. Skála H: Z. Slavíková, J. Štěpnička, V. Beneš
Manželský trojúhelník, v němž postavy zápasí mezi sebou o své vlastní já.19:30
27. 11.
čt
Na výletì v iSvìtìNa výletě v iSvětě
dětské divadlo
H: M. Dinuš, J. Dittrich, A. Judasová, ...
Humorné a zároveň poetické nastínění lidského života pomocí výtvarných prvků černého divadla, tance, pantomimy a hudby.09:30
28. 11.
TátaTáta (hostuje Roman Pomajbo a TIAproduction)
činohra
H: R. Pomajbo
Humorná zpověď novopečeného otce.19:00
28. 11.
-
29. 11. 
Life is lifeLife is life
černé divadlo
R: M. Urban H: M. Merunka, N. Navrátil, P. Štěpánek, ...
V novém pojetí originálního černého divadla Františka Kratochvíla prožijete jeden obyčejný den a jeden možná trochu...20:00
29. 11.
so
Kocourek ModrooèkoKocourek Modroočko (hostuje Divadlo Pohádek)
dětské divadlo
R: J. Untermüller H: F. Sychra, I. Čermák, L. Jeník, ...
Kocourek Modroočko je malé kotě, které se teprve učí pořádnému kočičímu životu.11:00
29. 11.
so
Ulice plná kouzelUlice plná kouzel
dětské divadlo
R: M. Urban H: M. Pánek, M. Merunka, L. Vydrzal, ...
Prožijete s hlavním hrdinou jeden obyčejný den.15:00
30. 11.
ne
Kdy¾ je v pekle nedìleKdyž je v pekle neděle (hostuje Docela velké divadlo)
dětské divadlo
R: J. Galin H: J. Galinová, J. Drobný, L. Lavičková, ...
Pohádka o dvou malých čertech, kteří zlobí stejně jako malé děti, stejně pořád koukají na televizi a stejně jako ony...11:00

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Vzhledy:
    Vlastni
    Čtvrtek 23. 10. 2014 Svátek má Teodor
    Vyhrávej v casino.cz   Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz