Informace    Obsazení    Videa    Fotky    

obrazek
Koncert

fb  Sdílet


upravit informace o akcí

Žánr hudby
cuban latino salsa
Země
Kuba, Havana
Krátký popis uprav informace o kapele
Skupina hraje většinou v šesti lidech, z nichž pět spolu hrálo už v Havaně. Zaujme hráč na perkuse, protože vypadá výrazně nekubánsky, a taky že jo – je to Marcel (příjmení Mariovi nějak ne a ne naskočit, tak se Marcelovi omlouváme), Čech, který s nimi hraje teprve krátce, ale kterého si zbytek kapely moc chválí. Když jsem se Maria zeptala, kde k němu přišli, tak se jen usmál a řekl, že jednou tak šel, zakopl o kámen, a když ho zvedl, tak pod ním seděl Marcel. No tak jo, no. Občas Marcela u těch všech bubínků (odborníci prominou!) střídá jiná podivuhodná osoba (nebo spíš osůbka), Ital Aldo (ajaj, ta příjmení…).Popis kapely Son Caliente
Ke stálicím kapely pak patří ostatní, naopak výrazně exoticky vyhlížejí členové: Pedro Argelio Guevara Torres, zpěvák a vedoucí kapely, jinak velmi charismatický člověk, který, jak mi řekl, je jedním z těch štastných lidí, kteří jako práci dělají přesně to, co je baví. Musím přiznat, že podle toho, s jakým nasazením zpívá a jakou energii chrlí na publikum, o tom ani v nejmenším nepochybuji.

Mario Herrera Marsillan, hráč na güiro (česky se to tuším jmenuje maraka a - teď by to snad měli odborníci opět raději přeskočit - je to taková ta valcha vydlabaná z nějaké rostliny), přímo zářná ukázka bezprostřední kubánské komunikativnosti.

Roelis Matos Aguire, kytarista a zpěvák, další příklad kubánského temperamentu (znáte to, kytara při hraní za hlavou a tak ...).

Amador Julian Hernandez Ordonez, baskytarista, takový ten jako by lehce nad věcí vzadu, a Manuel Guara Colas, trumpetista, který přesně splňuje představu o smutném černém bluesmanovi odkrývajícím své srdce skrz tklivá sóla. Čas od času nicméně i on odhodí masku smutného muže a rozpohybuje se.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 20. 5. 2024 Svátek má Zbyšek
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz