Vadim Petrov > Zprávy


   Informace    Komentáře    Zprávy    


Zprávy

    <   |   1   |   2  

Novinky.cz   9. 11. 2014 Vadim Petrov: Umění je tu proto, aby sloužilo lidem
Ve Smetanově síni Obecního domu v Praze zazní 18. listopadu výběr z nejlepších děl hudebního skladatele Vadima Petrova (82). Vystoupí na něm FILMharmonic orchestra Prague pod vedením dirigenta Adama Klemense a Martinů Voices se sbormistrem Lukášem Vasilkem.


Lidovky.cz   31. 10. 2014 Krtek a panda? Miler si další díly nepřál, tvrdí skladatel Petrov
Tvůrce Krtečka Zdeněk Miler si údajně nepřál pokračování animovaného seriálu. Tvrdí to tvůrce hudby k seriálu O krtkovi Vadim Petrov. Podle nedávných informací vzniknou další díly Krtečka v Číně. Koprodukční smlouvu s největší čínskou televizí CCTV uzavřela vnučka režiséra původního seriálu Karolína Milerová.Další články k tématu:LN: Setkají se v Pekingu. Kellner, Zeman a krtečekAni Havel nebo Čapek. Z českých knih Su Ťij nejvíc zaujal KrtečekObrat v případu Krteček. Licence mohou skončit u Ústavního soudu


Denik.cz - Kultura   30. 10. 2014 Zdeněk Miler si pokračování Krtečka nepřál, tvrdí skladatel Petrov
Praha - Tvůrce Krtečka Zdeněk Miler si údajně nepřál pokračování animovaného seriálu, sdělil tvůrce hudby k seriálu O krtkovi Vadim Petrov. Podle nedávných informací vzniknou další díly Krtečka v Číně. Koprodukční smlouvu s největší čínskou televizí CCTV uzavřela vnučka režiséra původního seriálu Karolína Milerová.


České noviny - Kultura   30. 10. 2014 Tvůrce Krtka Miler si pokračování nepřál, tvrdí skladatel Petrov
Praha - Tvůrce Krtečka Zdeněk Miler si údajně nepřál pokračování animovaného seriálu. ČTK to sdělil tvůrce hudby k seriálu O krtkovi Vadim Petrov. Podle nedávných informací vzniknou...


Novinky.cz   30. 10. 2014 Miler si pokračování Krtka nepřál, řekl k čínským dílům autor hudby Petrov
Skladatel Vadim Petrov, který svou hudbou obohatil pohádkový seriál o Krtkových dobrodružstvích, se kriticky vyjádřil k jeho pokračování, které se má natáčet v Číně. Upozornil, že on se na tom podílet nebude a že si ani vznik pokračování nepřeje, stejně jako si to nepřál autor postavičky Krtka Zdeněk Miler.


Mediář.cz   31. 10. 2013 Mluvčím Ringier Axel Springer v Česku místo Kuchařové Vadim Petrov
Za českou pobočku švýcarsko-německého vydavatelství Ringier Axel Springer bude od listopadu mluvit Vadim Petrov. Agendu přebral od kolegyně Kateřiny Kuchařové, která po šesti letech z firmy odchází.


Blesk CZ   11. 12. 2012 Topmodelka Linda Vojtová v Praze: Dědovi popřála k narozeninám a letěla zpět
Uznávaný skladatel a držitel Zlaté a Platinové desky Supraphonu Vadim Petrov oslavil své 80. narozeniny ve velkém. Přátelé mu uspořádali překvapení v podobě koncertu, ale tím největším dárečkem a překvapením pro něj byla návštěva vnučky Lindy Vojtové (27), která přiletěla do Prahy jen na skok.


iDnes - revue   10. 12. 2012 Topmodelka Linda Vojtová kradla slavnému dědečkovi bonbóny
Jen pár hodin se zdržela v Praze česká topmodelka Linda Vojtová. Přiletěla totiž na oslavu 80. narozenin svého slavného dědečka, kterým je hudební skladatel Vadim Petrov. Sedmadvacetiletá kráska hned po skončení koncertu musela letět zpátky do USA. Oslavenec na svou jedinou vnučku prozradil, že byla pěkné kvítko.Další články k tématu:Linda Vojtová slaví deset let v modelingu čtyřmi obálkami v jednom měsíci Linda Vojtová: Na vlastní nadaci jsem příliš mladá Česká kráska Linda Vojtová pózovala v sexy prádleLinda Vojtová: na molu rychle zestárneteČeška Linda Vojtová zvítězila v soutěži Elite Model Look


Morava24.cz   10. 12. 2012 Proč jen na pár hodin přijela Linda Vojtová?
Hudební skladatel, nositel Zlaté a Platinové desky Supraphonu, předseda správní rady DILIA Vadim Petrov slaví v letošním roce své 80. narozeniny. Jeho rodina, přátelé a kolegové se mu rozhodli připravit překvapení v podobě koncertu, který se konal v budově Pražské konzervatoře.


České noviny - Kultura   7. 12. 2012 Petrov slaví osmdesátiny postupně, nyní se přidala konzervatoř
Praha - Hudební skladatel Vadim Petrov slaví své 80. narozeniny, které připadly na 24. května, postupně. Ve čtvrtek k jeho životnímu jubileu uspořádala koncert Pražská konzervatoř, kde byl několik let profesorem. Zaplněný sál tleskal Petrovovým dílům, jako jsou Nokturno in G, Dance pastorale, Beskydská epizoda nebo Krkonošská pohádka, které zazněly v podání profesorů a žáků konzervatoře.

    <   |   1   |   2  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 10. 8. 2020 Svátek má Vavřinec
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz