Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
Muzikál, 190 min.

fb  Sdílet


Motto
Osudový a magický muzikál

Krátký popis upravit informace o pořadu
Příběh anglického dramatika a písničkáře Willyho Russella o rozdělených dvojčatech okouzluje diváky po celém světě především svou čistotou, jednoduchostí a průzračnou křehkostí. Ačkoli se jedná o sociálně kritické téma, jsou Pokrevní bratři zároveň i úsměvnou historkou o dospívání, prvních láskách, problémech s rodiči a dětských hrách.
Ačkoli byli bratři Eduard a Mickey ihned po narození násilně rozděleni a každý z nich pak vyrůstá ve zcela odlišném sociálním prostředí, jejich osudy se neustále prolínají. Celým dějem provází diváka osoba Vypravěče, který vstupuje do různých postav, jež se v životě dvojčat objevují, a který přidává příběhu až magický ráz neustálým připomínáním osudového předurčení, ke kterému Eddie a Mickey od počátku směřují. Refrénem příběhu se stává jakési prokletí, které varuje, že v momentě, kdy se rozdělená dvojčata dozví pravdu, obě na místě zemřou. Tato tragická nota je mezi mnoha komickými situacemi neustále připomínána, neboť celý muzikál začíná okamžikem, kdy zdrcená matka paní Johnstonová stojí nad mrtvými těly svých synů. Příběh je tedy vyprávěn retrospektivně, čímž je jeho osudovost ještě podtržena. A snad právě díky této hořkosti, která je součástí každého lidského bytí, se stali Pokrevní bratři ve světě tolik oblíbeným titulem.

Herci Stano Slovák, Lukáš Vlček, Hana Holišová, Markéta Sedláčková, Aleš Slanina, Dušan Vitázek, Lukáš Janota, Jiří Mach, Kristián Pekar, Jakub Zedníček, Ivana Skálová, Světlana Janotová, Lenka Janíková, Ivana Vaňková, Rastislav Gajdoš, Igor Ondříček, Johana Gazdíková, Mária Lalková, Andrea Březinová, Marta Prokopová, Jakub Przebinda, Ondřej Bábor, Martin Křížka, Radek Novotný  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 24. 6. 2024 Svátek má Jan
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz