Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
činohra, 160 min.
V divadlech od 18.5.2013

fb  Sdílet


Motto
I wanna be loved by you, pooh pooh bee do!

Krátký popis upravit informace o pořadu
Kamila Sedlárová v titulní roli nového muzikálu režiséra a autora libreta Radka Balaše a hudebníka Ondřeje Brouska. Životní příběh Normy Jean, proslulé jako Marilyn Monroe, v podobě muzikálové podívané s náročnými pěveckými party, skvělými songy a doprovodnou živou kapelou. Na jevišti uvidíte kromě slavné divy také plejádu osobností, které zásadním způsobem prošly hereččiným životem, její tři manžely, matku, přítelkyně, velkého učitele, režiséry i herecké kolegy. Cesta do duše Marilyn Monroe tam i zpátky v hereckém a pěveckém podání souboru Klicperova divadla!

Kdo byla Marilyn Monroe? Chudá dívka, které padla Amerika k nohám? Rozechvělé ptáče, uvězněné v těle sexbomby? Labilní bytost, zmítající se v depresích a nejistotách? Nesnesitelná a nespolehlivá kolegyně? Přírodní filmový úkaz? Herečka, toužící zahrát si Grušeňku v Bratrech Karamazových, ale také dívka, která od dětství toužila projít se nahá při bohoslužbě v kostele? Idol, útočící výbušnou sexualitou a vyvolávající potřebou ochrany? Sen tisíců mužů a terč nenávisti stejného počtu žen? Lákavá barevná nálepka a reklama na sex? Ambiciózní umělkyně toužící po velkých dramatických rolích, která pak šokuje Hollywood „nejtenčími šaty na světě“?

Herci Kamila Sedlářová, František Staněk, Tomáš Lněnička, Hynek Pech, Jan Vápeník, Martina Nováková, Isabela Smečková Bencová, Marta Zaoralová, Natálie Holíková, Vilma Dršatová, Anežka Polehlová  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 18. 4. 2024 Svátek má Valérie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz