Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
Ostatní (divadlo)
V divadlech od 7.10.2017

fb  Sdílet


Krátký popis upravit informace o pořadu
Hudební revue o životě v Československu druhé poloviny 60. let. Příběh manekýnek a dalších pracovníků legendárního ÚBOKu a jejich slavného výjezdu na světovou výstavu v Montrealu doprovázejí ty největší hity let šedesátých (Bráním se dojetí, Jarní víra, Boty proti lásce, Lampa, Obraz smutný slečny, Magdaléna, Zrcadlo a mnohé další). Bude se zpívat, tančit i vzpomínat na dobu, kterou by možná mnozí raději vymazali z paměti... To vše v doprovodu živé kapely, v níž po boku profesionálních muzikantů zasednou také členové hereckého souboru.

Golden Kids! Pražské jaro! Horníček! Zlatý slavík! Přenosilka! Tuzex! Kinoautomat! Krimplen! Bruno Coquatrix! Píseň pro Rudolfa III.! Pokud vám alespoň jeden z těchto pojmů něco říká, jistě se s námi na výletě do „zlatých šedesátých“ nudit nebudete.

Herci Barbora Janatková, Vladimíra Benoni, Anežka Rusevová, Michaela Šponar Fojtová, Jana Zenáhlíková, Barbora Hron Vovsíková, Kristina Sitková, Vlasta Žehrová, Jan Krafka, Jaromíra Mílová, Viktor Zavadil, Michal Maléř, Matěj Vejdělek, Matouš Zah, Jaroslav Slánský, Miroslav Večerka, Svatopluk Kůrka, Liam Stayner, Jan Kříž, Jan Kabát  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 18. 4. 2024 Svátek má Valérie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz