Informace    Obsazení    

Muzikál
V divadlech od 14.6.2003

fb  Sdílet


Motto
Jde o příběh party kluků, která ve stínu socialistického mrakodrapu – pražského hotelu Internacional – hájí svůj plácek proti vetřelcům, ale také po svém poznává tehdejší životní realitu.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Touha po zakázaném ovoci v podobě americké cigarety, žvýkačky a lahví alkoholu cizích značek, touha vyznat se v tragikomických rozporech doby, se prolíná s protestem proti přetvářce světa dospělých. Záhadná postava Bejbyho, s kytarou v rytmu Rock´n´rollu, se stává zjevením z jiného světa. Svou přítomností uvede do pohybu do té doby zdánlivě klidnou atmosféru městského mikrosvěta 2. poloviny 50. let, vyostří vztahy v rodinách, vztahy sousedské i v klukovské partě. První doteky milostného citu a zklamání jsou konfrontovány s prostředím, v němž silácká slova a okázalý cynismus maskují potřebu víry v trvalou platnost životních hodnot. Jistá historická etapa české společnosti je tu viděna očima pubertálního mládí což dává příběhu fraškovitou, tragikomickou a mnohdy až absurdní příchuť.

Herci Eva Nadaždyová, Ondřej Kavan, Lukáš Homola, René Přibil, Lukáš Jůza, Zuzana Mixová, Jana Jiskrová, Vladimír Senič, Lukáš Jurek, Vladimír Volek, Josef Zábrodský, Růžena Hammerová, Karel Sekyrka, Lenka Zbranková, Veronika Pavlasová  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 27. 6. 2022 Svátek má Ladislav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz