Informace    Obsazení    Videoukázka    Fotky    

Přehrát ukázku
Zobrazit fotky
Muzikál
V divadlech od 8.12.2011

fb  Sdílet


Motto
Autorský pohádkový muzikál na motivy slavné ruské filmové pohádky, která vypráví příběh o krásné a pracovité Nastěnce, statečném, ale domýšlivém Ivanovi a jejich lásce, která má tu čarovnou moc, že zlomí nejen pýchu a domýšlivost Ivanovu, ale také mocné kouzlo berly mrazilky.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Ruský filmový režisér Alexander Rou se scénáristou Nikolajem Robertovičem Erdmanem natočili pohádku Mrazík před více než čtyřiceti lety. Hudbu tehdy vytvořil Nikolaj Budaškin. Pohádka proběhla ruskou krajinou téměř bez povšimnutí a skončila ve filmovém archívu. Cesty umění jsou však nevyzpytatelné a nikdo tehdy nemohl tušit, jakou stezkou Mrazík nakonec vyrazí a kde si najde svůj domov. Stalo se tak právě u nás v českých zemích, přičmž za úspěch pohádky mohl od počátku i skvělý český dabing.

Muzikál Mrazík má za sebou dvě premiéry - obě na ledě. Po dvanácti letech, kdy doslova obletěl celé Česko a Slovensko, zakotvil v našem divadle. Na rozdíl od zimních stadionů tentokrát bez bruslí, zato s živou hudbou a zpěvem.

Herci Veronika Gidová, Martina Šnytová, Robert Jícha, Lukáš Vlček, Jan Drahovzal, Jiří Sedláček, Hana Fialová, Jana Kurečková, Roman Harok, Libor Olma, Marcel Školout, Zdena Babrajová, Hana Hradilová, Pavel Liška, Petr Miller, Eva Jedličková, Eva Zbrožková, Oµga Bezačinská, Simona Mrázová, Barbora Kaufmannová, Markéta Pospíšilová, Eva Villámová, Dagmar Mimrová, Jarmila Hašková, Petra Langerová, Lenka Háčková, Ilona Piskořová, Jaroslav Rusnák, Josef Lekeš, Juraj Čiernik, Michal Bublík, Filip Staněk, Peter Svetlík, Martin Štolba, Roman Žiška  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 6. 6. 2020 Svátek má Norbert
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz