Informace    Obsazení    

činohra
V divadlech od 8.5.2015

fb  Sdílet


Motto
Ostré kordy i jazyky cupují bránice. Čest a sláva. Chrabrost. Srdce krásných žen. Opravdoví hrdinové ještě nevymřeli. Ale intrikáni nikdy nespí. Jeden za všechny. Všichni za jednoho. A kolik že jich vlastně je?

Krátký popis upravit informace o pořadu
Dramatizace nejznámějšího románu Alexandra Dumase staršího. Pro všechny muže s klukovskou duší a ženy s romantickým srdcem. Lačníte po dobrodružství? Objevte skryté talenty našich herců, kteří se nenechají dublovat kaskadéry! Nechoďte do multikina, u nás uvidíte 3M ve 3D!

„A mohu si nechat narůst knír?“

Je to retrokomedie se současnou příchutí... Tři mušketýři jsou vlastně dva - ty a já. A vše, co to znamená. Je to hra o tom, že přátelství musí byt chráněno. Mušketýr - zní to hrdě a možná i trochu naivně, zvlášť v době, kdy je auto cennější než kůň. Zkusme si představit, zda existují lidi - mušketýři? Když jedno slovo má větší váhu než chorobná mnohomluvnost, tak pojmy jako hrdost, důstojnost a soudržnost nezrezaví jako kovové kalichy u starožitníků. Jak nádherně se asi žilo v době, kdy slovo platilo a dodržovalo se... Nikolaj Penev.

Herci Vojtěch Říha, Dušan Urban, Lukáš Melník, Jakub Burýšek, Norbert Lichý, Ondřej Brett, Markéta Haroková, Jiří Müller  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 3. 12. 2022 Svátek má Svatoslav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz