Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
činohra

fb  Sdílet


Motto
Leonhard Huzinga byl holandským autorem druhé poloviny 20. století. Jeho lehká ironická komedie vypráví příběh s až podivuhdnou zápletkou.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Vědecký pracovník, člen výzkumné expedice Královské akademie věd, Robert Stevenaart zmizí na dlouhých deset let beze zpráv, kdesi za polárním kruhem mezi Eskymáky. Spolučleny expedice, ale i manželkou Věrou a dcerou Lilly je považován za nezvěstného. Ovšem život jde dál – dcera Lilly dospěje, včetně “snoubence Arnošta”. Také strádající manželka Věra si najde v opuštění přítele, Petra, jejího právního zástupce, s nímž udržuje intimní tajný vztah. Po deseti letech “žádných zpráv od táty” se společně chystají nezvěstného vědce prohlásit za mrtvého. Do této situace se absolutně nečekaně vědec Robert Stevenaart vrací. Vzniká řada komických situací a zvratů stále zamotávajících se zúčastněných. Konfrontace spořádaných civilizovaných obyvatel Amsterodamu s podivným vědcem milujícím exotiku a Eskymáky, je milou komedií k pobavení i zamyšlení nad hodnotami lidského bytí.

Herci Igor Bareš, Michaela Dolinová, Valérie Zawadská, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, David Matásek, Aleš Procházka, Zdenek Vencl, Martin Hruška  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 22. 4. 2024 Svátek má Evženie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz