Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
činohra
V divadlech od 22.4.2007

fb  Sdílet


Motto
Osud ženy krásné a nešťastné, příběh vášnivé lásky, která byla dost velká na to, aby se vymkla konvencím své doby, ale nebyla dost silná, aby naplnila celý život.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Autobiografický příběh autorova života, v němž odhaluje příběh vlastního manželství, a celá řada otázek stále aktuálních, to je podstata světoznámého, mnohokrát zpracovaného románu největšího ruského spisovatele. Spisovatele, který jako málokdo rozuměl ženské duši, který jako málokdo pronikal do hloubky rodinných i milostných vztahů, který dokázal soudit nemilosrdně, ale zároveň velmi otevřeně. Nové zpracování akcentuje vedle Annina tragického příběhu i osudy dalších protagonistů v pestré mozaice osudů, směřujících k jediné otázce jak volit mezi citem a povinností.

Herci Lenka Vlasáková, Michaela Badinková, Stanislava Jachnická, Lukáš Jurek, Hana Vagnerová, Hynek Čermák, Jitka Smutná, Jan Vlasák, Vladimír Čech, Martin Mňahončák, Radka Fidlerová, Jiří Hána, Jaromír Nosek, Ivan Koreček, Dana Sedláková, Hana Doulová, Lucie Pernetová, Liliana Malkina, Zdeněk Tomeš, Kateřina Veckerová, Jaroslav Vlach, Roman Štabrňák, Adam Mišík, Adam Dotlačil, Jiří Klem  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 23. 4. 2024 Svátek má Vojtěch
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz