Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
činohra
V divadlech od 18.2.2006

fb  Sdílet


Motto
Ztřeštěná komedie z prostředí italského rybářského městečka, ve kterém hádka i rvačka začínají náhodou a svižně se střídají s usmířením a láskyplným objetím. Zkrátka ta pravá „Itálie“ dokola a bez konce.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Ztřeštěná italská komedie, v níž Goldoni mistrně zúročil své bohaté zkušenosti divadelníka i znalce lidí. Jakoby vytrhl kousíček z koloběhu života rybářského městečka, kdy muži jsou většinu času na moři a jejich ženy si své čekání krátí prací a – světe div se – neškodným rozprávěním! Když se jen na chvíli zapovídají s jedním z mála chlapíků, co zůstali na břehu, kdo za to může, že všichni zapomenou na dobré vychování a stará přátelství? Italský temperament přece! Od jadrných slov není daleko k pohlavkům a... Ještě, že láska hory přenáší a vrána k vráně sedá! A když je soudce rozumný, smíří i ty nejtvrdší palice. Zůstává pak už jen otázka: Jak dlouho ten klid před bouří vydrží?

Herci Ernesto Čekan, Jiří Klem, Miroslav Hrabě, Roman Štabrňák, Jaroslav Vlach, Oldřich Vízner, Zuzana Kajnarová, Eva Kodešová, Denisa Nová, Lucie Pernetová, Kamila Špráchalová  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 5. 6. 2023 Svátek má Dobroslav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz