Informace    Obsazení    

činohra
V divadlech od 13.9.2003

fb  Sdílet


Motto
Reklamní agent by řekl: senzační příběh lásky plný nenávisti, šokující odhalení, příšerné vraždy, hrůzostrašné scény, romantika… Měl by pravdu. Na počátku strhujícího příběhu jsou dva lidé, kteří už nevěří na lásku. Dělají všechno proto, aby se do sebe nezamilovali. Na konci příběhu jsou dva lidé, kteří pro lásku nasadí život.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Tennessee Williams napsal strhující drama dvou lidí, kteří dělají vše pro to, aby se do sebe nezamilovali a přesto se zamilují. Ve starověkém Řecku se spustil bájný Orfeus do podsvětí, aby odtud vyvedl svou čistou lásku, krásnou Eurydiku… Podobný příběh se opakuje. Kdy? Ve dvacátých letech dvacátého století. Kde? Na jihu USA. …Jen Orfeus tu není pěvec, ale kluk s kytarou a peklo není pod zemí, ale všude kolem. Stará tragédie se proměňuje v moderní černou grotesku.


Herci Simona Stašová, Ján Slezák, Marie Durnová, Lucie Pernetová, Jiří Klem, Jaromír Meduna, Vlasta Žehrová, Veronika Jeníková, Kateřina Fixová, Jan Szymik, Otmar Brancuzský, Čestmír Gebouský, Gaston Šubrt  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 22. 4. 2024 Svátek má Evženie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz