Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
činohra
V divadlech od 9.4.2004

fb  Sdílet


Motto
Důležitý je být slabá a přitažlivá!

Krátký popis upravit informace o pořadu
A slabší lidé musí nadbíhat těm silným. Musí být svůdní a oblékat se do pastelových barev – a zářit musí – a vytvářet takový malý dočasný kouzlo, protože jenom to jim zaplatí nocleh.


Nazávislá recenze: Poetický název v sobě skrývá drsnou realitu. Pocit a zároveň i fakt, že minulost se s vámi táhne, i když byste ji nejraději provždy smazali. Hra nutí diváka k zamyšlení nad otázkou existence. Chvíli se smějete a chvíli máte pocit, že se rozbrečíte. Studenti 3. ročníku DAMU po vás chtějí, abyste se vžili do jejich pocitů, nálady a v jistých chvílích i bezmocnosti. Abyste si příběh náležitě vychutnali, musíte přijít s čistou hlavou a plně se soustředit. Je totiž velmi důležité, aby vám neunikla pointa. Mně osobně se to nejspíše stalo. Možná jsem očekávala více projevu a akčnějšího podání, protože tato hra by si to určitě zasloužila. Také mi na konci připadalo, že hra byla zbytečně nadlehčována, takže přehlušila vážnost tématu.

Text: Kateřina Veselá

Herci Jana Kovalčíková, Eva Leimbergerová, Irena Máchová, Hana Vagnerová, Renata Visnerová, Vojtěch Hájek, Václav Jílek, Václav Liška, Jana Maléř, Jan Meduna  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 22. 4. 2024 Svátek má Evženie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz