Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
činohra
V divadlech od 11.3.2015

fb  Sdílet


Motto
Londýn, Whitechapel, 1888 V srdci pochmurné a bezútěšné londýnské čtvrti Whitechapel zavraždil neznámý útočník jednu z místních prostitutek.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Za zločin je zatčen drsný řezník Chuck, který oběť v předvečer vraždy surově zbil. V té samé době přichází do Whitechapelu také dva mladící z bohatého londýnského West Endu hledat dobrodružství, každý však jiného druhu: zatímco samolibý Sean si chce se zdejšími ženami především užívat, citlivý Henry maluje jejich portréty a akty. Oběma se zalíbí krásná švadlenka Evelyn, kterou nad ránem náhodou potkají v jedné z potemnělých uliček. Právě její sestra Annie se ale stává druhou obětí tajemného vraha, který její tělo při svém zuřivém činu příšerně zohaví. Děsuplných vražd si začínají všímat i novináři, kteří v senzačních popisech okolností obludných činů vidí šanci lépe prodat své bulvární plátky. Londýnem se šíří strach. Situací kolem ohavných vražd a doprovázejícího mediálního skandálu jsou znepokojeni nejen policejní vyšetřovatelé a ředitel Scotland Yardu, ale také vláda i sama královna Viktorie. Počet brutálně zavražděných a znetvořených prostitutek se neustále zvyšuje, napětí a nervozita stoupá. Kdo je ale oním záhadným vrahem s přezdívkou Jack Rozparovač? Řezník Chuck, senzacechtivý novinář, nevrlý doktor, podivínský dědek, úlisný pasák, Sean a Henry nebo snad někdo jiný??

Herci Lukáš Adam, Jan Cina, Ondřej Bábor, Jan Kopečný, Michaela Nosková, Martina Šnytová, Monika Absolonová, Hana Fialová, Vanda Károlyi, Barbora Seidlová, Olga Želenská, Marek Holý, David Uličník, Dita Hořínková, Jana Musilová, Ilona Csáková, Hana Křížková Mejzlík, Ivan Vyskočil, Lukáš Langmajer, Lumír Olšovský, Pavel Nečas, Martin Šemík, Petr Dopita, Oldřich Kříž, Michaela Dolinová, Kateřina Petrová, Eliška Nezvalová, Renáta Podlipská, Lada Bělašková, Radka Pavlovčinová, Ivana Gottová  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 18. 4. 2024 Svátek má Valérie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz