Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
Muzikál
V divadlech od 6.9.2012

fb  Sdílet


Motto
Legendární Pomáda slaví 40. narozeniny a s ní doslova celý svět.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Nechte se strhnout nestárnoucí love story, která vám rozbuší srdce, a nezapomenutelnými hity, které vám rozproudí krev v žilách! Klidně podlehněte nakažlivé chuti do života, hoďte starosti za hlavu a vraťte se zpátky do časů, kdy se vše podstatné odehrávalo na tanečním parketu. Pomáda je zkrátka klasika, jaká nezklame. Těšit se můžete na efektní taneční show plnou skvělé muziky, energie, romantiky, humoru a strhujících výkonů české muzikálové špičky.

Praha se připojuje k celosvětovým oslavám 40. výročí premiéry legendárního amerického muzikálu Pomáda na newyorské Broadwayi jeho novým nastudováním v Divadle Kalich.
Pomáda patří mezi nejdéle uváděné tituly v muzikálové historii. Získala celkem 7 nominací na Tony Awards (divadelní verze Oscarů) a zhlédlo ji více než 5 miliónů diváků v různých koutech planety, byla přeložena do 37 jazyků. Divácké rekordy ve všech zemích trhala také její filmová verze s Johnem Travoltou a Olivií Newton – John v hlavních rolích.
Pomáda v Divadle Kalich v režii respektovaného choreografa a režiséra Jána Ďurovčík (Robin Hood, Osmý světadíl) slibuje efektní taneční show plnou nestárnoucích hitů, energie, romantiky, humoru a dech beroucích výkonů.
Klidně podlehněte nakažlivé chuti do života, hoďte starosti za hlavu a vraťte se zpátky do časů, kdy se vše podstatné odehrávalo na tanečním parketu. Už první pecka vám rozproudí krev v žilách… Pomáda je zkrátka klasika, která nezklame.

Herci Jan Kříž, Roman Tomeš, Přemysl Pálek, Nela Pocisková, Katerina Steinerová, Veronika Gidová, Tomáš Savka, Petr Novotný, Michaela Doubravová, Markéta Procházková, Tomáš Löbl, David Gránský, Nina Horáková, Marie Blahynková, Juraj Bernáth, Michal Pleskot, Veronika Veselá, Veronika Bošjaková, Petr Šudoma, Peter Veslár, Ivana Korolová, Kateřina Hrachovcová - Herčíková, Martin Bačkovský, Jan Tenkrát, Kateřina Šildová, Charlotte Doubravová, Zbyněk Fric  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 29. 2. 2024 Svátek má Horymír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz