Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
činohra
V divadlech od 30.5.2003

fb  Sdílet


Motto
Je pravda,že chápu pomalu,je pravda,že říkám teprve dnes,co jsem měl včera říci. A vy jste odešly,aniž bych Vám odhalil svou bolest.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Jevištní zpracování pak vychází z touhy po pokusu dostat se pod příklop tradované mýtizace k srdci a svalům kohosi, kdo si říká podle své profese, kdo putuje po vší zemi, kdo má o něco větší rozhled než lidé v Hammeln, kdo vypadá přesevše jako člověk. Člověk, který může putovat, kam se mu zachce poutaje, ale nespoután. Člověk, který u sebe má zbraň mimořádné síly a účinnosti, a přitom se zdráhá jí použít.

Pokud jsme tuto naši touhu chtěli uplatnit, pak jsme museli rezignovat na Dykovu vnitřní vizualitu uplatňovanou při psaní Krysaře a soustředit se na nalezení vizuality naší. Naší, avšak v upřímném dialogu s panem Dykem, po formální stránce pak konvenčně „činoherní“.

Jo, a není to žádná taškařice ……

Herci Martin Hofmann, Monika Zoubková, Pavla Beretova, Jelena Juklová, Petr Lněnička, Marek Němec, Tomáš Karger, Filip Nuckolls, Jitka Nerudová, Eliška Boušková, Jakub Špalek, Lukáš Jůza, Eva Elsnerová, Tereza Hoffová, Václav Jakoubek  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 24. 6. 2024 Svátek má Jan
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz