Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
Opera, 165 min.
V divadlech od 13.2.2001

fb  Sdílet


Motto
Je Kouzelná flétna obdivuhodná pohádková opera s komickými prvky, lidová komedie, nebo zašifrované dílo, plné zednářských symbolů?

Krátký popis upravit informace o pořadu
Je to pouhý příběh lásky, jež překonává všechny překážky, nebo kus, motivující diváka k úsilí o dosažení dokonalosti? Mozartovo poslední hudebnědramatické dílo, napsané na německé libreto zkušeného divadelníka Emanuela Schikanedera, obsahuje všechny tyto roviny, a proto je také trvalou výzvou inscenátorům. Inscenace Davida Radoka z roku 1993 byla v polovině minulé sezony pro zájezd do Japonska přezkoušena v novém obsazení. Premiéra obnovené inscenace se odehrála v Japonsku a po návratu souboru opery mohou novou podobu Kouzelné flétny obdivovat i diváci v Praze. Nastudováno v českém překladu.

Herci Jiří Kalendovský, Miloslav Podskalský, Adam Zdunikowski, Vladimír Okénko, Dagmar Vankatová, Ąubica Vargicová, Martina Zadro, Alice Randová, Yveta Tannenbergerová, Dana Burešová, Helena Kaupová, Simona Procházková, Pavla Aunická, Pavla Vykopalová, Lenka Šmídová, Miroslava Volková, Zdeněk Harvánek, Jiří Sulženko, Martina Bauerová, Katarína Šilhavíková, Jaroslav Březina, Jan Ježek, Jan Markvart, František Zahradníček, Aleš Hendrych  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 18. 4. 2024 Svátek má Valérie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz