Informace    Obsazení    

činohra
V divadlech od 9.6.2005

fb  Sdílet


Motto
Neobvyklá hra nás vtáhne do světa tančírny tanga, které se v zemi jejího původu, jižní Americe, říká milonga.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Všichni, kteří se tu setkávají, propadli kouzlu párového tance. Jsou nezadaní, touží po lásce nebo jen pro přátelství a utíkají se ze samoty do náhodných náručí. Hra velmi autenticky vyjadřuje chaotičnost současného světa, ve kterém jsou slova často prázdná a city malé. Tou "nejopravdovější" hodnotou v takovém světě je paradoxně Tango. Umí okouzlit i strhnout až k závislosti. Umí vyjádřit lásku i bolest, cit i erotiku. Je vášnivé, smyslné i sentimentální, stejně humorné i tragické. Proto mu Buchsteinerovy postavy propadají. Tango u nich vyvolává zástupný prožitek a nabízí vysněnou identitu, jež je jenom chvilkovým únikem před zoufalou neschopností vlastního prožitku.

Tango sólo výjimečným, moderním způsobem vypovídá o naší době, o dnešních mladých lidech. Bude strhující hereckou , hudební i taneční podívanou a jedinečnou příležitostí.

Herci Jiří Dvořák, Jana Marková, Daniel Bambas, Jiří Čapka, Zuzana Kajnarová, Andrea Elsnerová, Michal Novotný, Barbora Munzarová, Lucie Juřičková, Pavel Batěk, Lucie Štěpánková, Eva Nadaždyová  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 26. 2. 2020 Svátek má Dorota
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz