Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
činohra

fb  Sdílet


Motto
Několik do sebe propletených příběhů na rozhraní života a smrti.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Film vypráví o neschopnosti začít, o minulosti, která je často hlučnější než bychom si někdy přáli, o přítomnosti malých a jemných zázraků v naší každodennosti, o tichu a zpomalení v budoucnosti, o cestách vedoucích do nejistoty a neznáma a o katarzi, kterou může být na konci cesty výhled na obzor.

Film zobrazuje tři roční období – léto, podzim a zimu, kdy každé období má svůj specifický, vizuální charakter. Hlavní kulisu tvoří pražská čtvrť Smíchov.

Herci Petra Bartošová, Daniel Hrbek, Eva Leimbergerová, Ondřej Ruml, Klára Cibulková, Miroslav Hruška, Robert Mikluš, Gustav Řezníček, Filip Čapka, Petra Hřebíčková, Václav Muška, Stanislav Šárský, Mario Čermák, Robert Jašków, Jana Andělová - Pletichová, Jaroslav Šmíd, Réka Derzsi, Zdeněk Julina, Zuzana Onufráková, Jana Tomečková, Henry Fonda, Milan Kačmarčík, Tomáš Pavelka, Apolena Veldová, Pavla Dostálová, Csongor Kassai, Barbora Poláková, Jiří Vyorálek, Kristýna Frejová, Radovan Král, Klára Pollertová - Trojanová, Jan Hájek, Šimon Krupa, Marek Pospíchal, Kamil Halbich, Věra Kubánková, David Punčochář  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 5. 6. 2023 Svátek má Dobroslav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz