Informace    Obsazení    

Nové divadlo
V divadlech od 6.6.2013

fb  Sdílet


Motto
Co vás může potkat na zdánlivě nekonfliktní návštěvě manželského páru, nacházejícího se za jakousi únosností vztahu?

Krátký popis upravit informace o pořadu
V představení se dozvíte, co vás může potkat na zdánlivě nekonfliktní návštěvě manželského páru, který už ledaco zažil. Prezentace jich samých coby idylického páru na úrovni se zvrtává do sledu absurdních manipulací, vzájemných provokací a výčitek vztahujících se ke  společné minulosti. Pocit trapnosti z pohledu do intimity tohoto manželství vede k otázce, zda toto, i přes jistou zvrácenost, není ta pravá láska.

Dvojice Třešňáková - Bárta v roce 2010 v holandském Amsterodamu nazkoušela představení „Tak přesně o ráji to není“. Po holandské premiéře následovala česká v rámci festivalu 4+4dny v pohybu v Praze. Představení se hrálo a stále hraje na řadě mezinárodních festivalů (Opava, Kolín, Budapešť). „Tak přesně o ráji to není“ je založené na příběhu Adama a Evy provokuje diváka k vlastní aktivitě.
I tentokrát volí hlavní tvůrci nekonvenční cestu, což konkrétně znamená neliterární přístup ke slovu a neestetický přístup k pohybu a tělu samotnému. K režijní a scénické spolupráci byla opět pozvána holandská umělkyně Milou Veling (Silo Theater).

Herci Halka Třešňáková, Jan Bárta  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 23. 4. 2024 Svátek má Vojtěch
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz